Fakti.bg | 18.04.2025 10:18:54 | 32

Васил не си тръгна сам от „Ергенът“ – ето коя е неговата избраница (СНИМКА)


Третият "ерген" в едно от най-гледаните риалити предавания у нас – Васил Пенев – изглежда е намерил своята половинка в лицето на астроложката Адриана Велчева. Според ексклузивна информация на изданието „Филтър“, позоваваща се на източници от екипа на шоуто, финалът на романтичната надпревара в Шри Ланка е завършил с щастлив обрат – последната роза от Васил е отишла именно при 30-годишната софиянка.

Адриана бе първата участничка, която привлече вниманието на Васил още с влизането му в имението. Тя получи специална бяла роза – знак за специално отношение и връзка, която постепенно се задълбочи. Двамата демонстрираха бърза емоционална свързаност и множество допирни точки.

Макар да прояви интерес и към други участнички като Косара и Ферай, в крайна сметка Васил се върна към първоначалното си усещане. С Косара сякаш имаше потенциал, но с Ферай отношенията така и не се развиха.

Престоят на Адриана в шоуто не мина без сътресения. Част от дамите в имението я обвиниха в стратегическо поведение и честа смяна на обекта на интерес – от Мартин, към Виктор, а после към Васил. Според тях тя не е търсела любов, а просто "удобна опция". Но самата Адриана даде своето обяснение:

„Дадох последна възможност на Виктор да се активизира. Видях, че той не го направи, и по този начин ме отблъсна. Точно в този момент се появи Васил и това промени оставането ми“, сподели тя.

Васил Пенев, който се занимава с търговия и реклама, е описван като непоправим романтик, търсещ дълбока емоционална връзка, а не просто телевизионен флирт. По всичко личи, че с Адриана са открили именно такава връзка – зряла, осъзната и базирана на взаимни намерения.

Дали връзката им ще оцелее извън камерите – остава да видим.

Прочети цялата публикация