„Паднаха“ сайтовете на митниците, НАП и… Министерството на електронното управление

Интернет страниците на Агенция „Митници“, Националната агенция за приходите (НАП) и Министерството на електронното управление блокираха. При опит да бъдат отворени излиза прозорец, на който пише, че сайтовете не могат да бъдат достигнати. От институциите няма потвърждение дали е хакерска атака или не. Извършва се проверка. Министерството на електронното управление поддържа тези сайтове, предава БНТ.
The post „Паднаха“ сайтовете на митниците, НАП и… Министерството на електронното управление appeared first on zonaburgas.bg.
Прочети цялата публикация



Иван Василев: Ще направим промени в "Информационно обслужване"
Още 22 дни лицата на публични длъжности могат да коригират ежегодните си декларации в Сметната палата
Помощ за отопление е социално право, а не инструмент за бюджетни икономии, заяви омбудсманът
Шишков: Стартираме мисията „Спасяване на Витоша“
Украинските въоръжени сили плениха правнука на бившия съветски лидер Леонид Брежнев
Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Васил Божков си поиска над 5 млн. евро от Левски
Упраляващите са "вдигнали мерника" на директора, преобразил до неузнаваемост болницата в Силистра
САЩ удължиха лиценза на сръбската петролна компания НИС
"Непровокирана злоба": ударът по Киевско-Печорската лавра
Нов удар по проекта за детска болница! Защо КЗК отмени обществената поръчка?
Гаджето на Нагелсман взриви лагера на Германия
Треньорът на Ирак не се предава: Все още имаме шанс!
Неяснотата около мениджърскя пост във Фулъм продължава
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина
Пентагонът лобира в Конгреса за осигуряване на 80 млрд. долара за войната в Иран
Учени откриха „капсула на времето“ на 1 милион години в пещера в Нова Зеландия
Йордан Цонев напуска политиката
Ценно дарение за Русенския музей