Селин Дион изненада феновете си с емоционално послание на полуфинала на Евровизия (ВИДЕО)
Световноизвестната певица Селин Дион разчувства феновете си с неочаквана си поява по време на полуфинала на конкурса Евровизия 2025, който се проведе в Швейцария снощи. 57-годишната изпълнителка, която спечели Евровизия през 1988 г. с песента „Ne Partez Pas Sans Moi“, се включи чрез видеообръщение към публиката, припомняйки значимия момент от миналото си и отправяйки топло послание към зрителите.
„Няма нищо, което да желая повече от това да бъда с вас. Швейцария завинаги ще има специално място в сърцето ми. Това е страната, която повярва в мен и ми даде шанс да бъда част от нещо толкова изключително“, каза Дион в емоционалното си обръщение. Тя потвърди, че поради здравословното си състояние няма да може да участва или да присъства на финала тази година, което разочарова много нейни почитатели.
Изпълнителката страда от рядкото неврологично заболяване „синдром на скования човек“, диагностицирано през декември 2022 г. Синдромът причинява силни мускулни спазми, затруднява движението и влияе негативно на певческите ѝ способности. Въпреки диагнозата, Дион направи успешно завръщане по време на Олимпийските игри в Париж през 2024 г., показвайки невероятната си сила и желание за борба.
„Спечелването на Евровизия през 1988 г. беше момент, променил живота ми, и съм благодарна на всички, които ме подкрепиха“, добави още Селин в посланието си. „Сега, 37 години по-късно, за мен е изключително красиво и емоционално да видя как Швейцария отново е домакин на това прекрасно събитие“.
На полуфинала във вторник вечер се класираха 10 държави: Швеция, Норвегия, Албания, Исландия, Нидерландия, Полша, Сан Марино, Естония, Португалия и Украйна. Сред изпълнителите, които продължават към финала, се откроиха шведските участници KAJ с песента „Bara Bada Bastu“.
Феновете изразиха силна подкрепа и любов към Селин Дион в социалните мрежи след нейното трогателно обръщение, като мнозина споделиха, че са развълнувани до сълзи. „Тя е истинска легенда“, „Толкова е тъжно, че Селин Дион не можа да присъства лично“, и „Обичаме те, Селин!“, са само част от хилядите емоционални реакции.
Въпреки здравословните предизвикателства, изпълнителката остава активна, продължавайки да работи усилено за възстановяване и нови музикални проекти. Последните две години отбелязаха нейното завръщане с нова музика, сред която и хитът „Love Again“.
Прочети цялата публикация




Звездни мигове в Атина: Дара и Новак Джокович танцуват заедно на "Bangaranga"
Сбъдната мечта: Инфлуенсърка се разплака, когато Роналдо я прегърна (ВИДЕО)
Анелия и Деси Слава пуснаха първия си дует, базиран на истинска история (ВИДЕО)
Съпругът на Селена Гомес - Бени Бланко се показа с шокираща прическа - полуобръсната глава (ВИДЕО)
ЦСКА показа новата си екипировка
Пламен Димов се обясни в любов на Радина Кърджилова за юбилея ѝ (ВИДЕО)
Лоренцо Музети пропуска "Уимбълдън"
Дара и Новак Джокович танцуваха заедно на „Bangaranga“
Б.Т.Р. пуснаха първа песен с Любо Киров и тръгват на национално лятно турне (ВИДЕО)
Памела Андерсън се показа в домашни дрехи и без грим (ВИДЕО)
Олег Невзоров излезе срещу заповедите за „Баба Алино“: започва съдебна битка
25 чужденци стават шофьори в столичния градски транспорт
Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание
Последната надежда на лейбъристите: кой е Анди Бърнам?
Официално: Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Кметът на Манчестър е кандидат за нов премиер на Великобритания
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Иван Иванов отпадна в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на „Уимбълдън"
Гордост: България спечели три златни и три сребърни медала на балканска олимпиада по математика в Румъния