Dnevnik | 16.05.2025 16:11:00 | 103

Терзиев обеща да се измисли начин за компенсиране на хората с карти за градския транспорт



Чакам предложение от Центъра за градска мобилност, но ще се погрижа да измислим начин, по който хората ще бъдат компенсирани за неудобството. Това каза кметът на София Васил Терзиев, цитиран от БТА, в отговор на въпрос ще бъдат ли компенсирани...

Прочети цялата публикация