Фабрегас обяви бъдещето си

Наставникът на Комо - Сеск Фабрегас, обяви, че ще води отбора и през следващия сезон. Испанецът призна, че е бил в контакт и с други клубове, но иска да продължи работата си в сегашния отбор. Интерес към него проявяваха Байер Леверкузен и Рома. "Твърдо оставам в Комо, тук се чувствам добре. Скоро от клуба...
Прочети цялата публикация



Трансферна бомба на Световното: Хулиан Алварес обяви, че напуска Атлетико Мадрид!
Защо много германци мечтаят за работа в чужбина
Шишков: Стартираме мисията „Спасяване на Витоша“
4 отбора от Серия А в битка за Николо Дзаниоло
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Легенда на Барселона се сбогува с Комо след историческия сезон
Исторически момент за Европа: има пълно съгласие за отваряне на първия клъстер от преговорите с Украйна и Молдова
Борнемут задържа една от звездите си с нов договор
Хегсет призна, че отвличането на кубинския президент е една от опциите за разрешаване на кризата в региона
Иран преразглежда бъдещето на дипломатическите преговори със САЩ
Случаите на морбили са над 400
Карлош Кейрош: Англия има три лъва на фланелката си, ние имаме 33 милиона
Клозе поздрави Лионел Меси за рекорда му
Рангник разочарован: Можехме да постигнем повече
В Турция обявиха защо Станимир Стоилов отказа на Фенербахче
Челна катастрофа в Разград затвори главния път към Русе, петима са в болница
Румяна Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Фокусник изчезна мистериозно в Австралия, армията го издирва
Зрелищно ПТП с участието на инкасо автомобил в Старозагорско! Жена е пострадала!
Болница във Варна отново съди здравната каса за близо 300 хил. евро