Фабрегас обяви бъдещето си

Наставникът на Комо - Сеск Фабрегас, обяви, че ще води отбора и през следващия сезон. Испанецът призна, че е бил в контакт и с други клубове, но иска да продължи работата си в сегашния отбор. Интерес към него проявяваха Байер Леверкузен и Рома. "Твърдо оставам в Комо, тук се чувствам добре. Скоро от клуба...
Прочети цялата публикация



Трансферна бомба на Световното: Хулиан Алварес обяви, че напуска Атлетико Мадрид!
Защо много германци мечтаят за работа в чужбина
Шишков: Стартираме мисията „Спасяване на Витоша“
4 отбора от Серия А в битка за Николо Дзаниоло
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Легенда на Барселона се сбогува с Комо след историческия сезон
Исторически момент за Европа: има пълно съгласие за отваряне на първия клъстер от преговорите с Украйна и Молдова
Борнемут задържа една от звездите си с нов договор
Хегсет призна, че отвличането на кубинския президент е една от опциите за разрешаване на кризата в региона
Иран преразглежда бъдещето на дипломатическите преговори със САЩ
Спартак Варна обяви португалец
Новините на NOVA - обедна емисия (22.06.2026)2
Проф. Александър Маринов става съветник на Гълъб Донев
Горещата вълна спря атомна електроцентрала във Франция
Горещата вълна спря атомна електроцентрала във Франция
Прогноза за времето (23.06.2026 - обедна)
България печели нов престижен европейски грант: Учен от ETH Цюрих се премества в INSAIT
Лияна Панделиева: Най-лесно се давят децата, бъдете до тях, следете ги