"От утре да върви". Борисов се намеси и правителството намери 15 млн. лева за транспорта в София

За пореден ден София е без наземен градски транспорт. Отново работят само метрото, както и няколко крайградски автобусни линии, които се обслужват от частен превозвач. Опозицията ще направи опит да "спаси" положението. Гражданите се събират в подкрепа на кмета Васил Терзиев. На този фон може да спре събирането на боклука в една трета от София.
Прочети цялата публикация



11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Кметът Васил Терзиев: Трудно е да говориш за Витоша без София
Борисов: България не е дарявала оръжие на Украйна, продаваше го за над €380 млн. през датчани и др.
Радикална промяна за ромите: какво планира Петер Мадяр?
Крум Зарков и Ваня Григорова поставиха начало на инициативата „Не залагайте на хазарт старините ни!“
Ползата от украинската афера - поданици на търпимостта
Месеци без заплати: Защо няма пари за възнагражденията на работниците в държавния конезавод?
Георги Ангелов: Бюджетният дефицит е най-високият в историята за първите пет месеца на годината
Хулиан Алварес призна: Най-добрият вариант за всички е трансфер и искам да сбъдна мечтата си (видео)
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
При около 6000 градуса: Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на притежаваща ядрени оръжия държава
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха