ДПС-Доган остана без централа, сградата на "Стамболийски" е запечатана

Хората на почетния председател на ДПС Ахмед Доган останаха без централа, след като в понеделник служители на областната управа запечатаха сградата на булевард "Александър Стамболийски" в София. В края на миналата седмица доганистите обявиха, че са получили заповед от областния управител на София-град Стефан Арсов да напуснат сградата. Срокът това да стане доброволно изтече в петък, но от ДПС-Доган отказаха да се изнесат от сградата.
Прочети цялата публикация



По искане на Ахмед Доган "ТЕЦ "Варна" и още фирми от бившите му владения са запорирани
ВСУ удариха морски терминал в Краснодарския край, има загинал и ранени
Общинският съвет на ДПС в Кирково подаде оставка заради разногласия с ръководството на партията
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Семейство остана без автомобил след международна схема: Потърпевшите сами разкриха следите на кола, издирвана в Норвегия
Бивш депутат на Доган стана зам.-министър при Радев
Бивш депутат на Доган е назначен за зам.-министър на икономиката
Мохамед Салах остана без думи след историческата победа
Мохамед Салах остана без думи след историческата победа
Откриха мъртви две малки деца в кола на паркинг във Франция
Новият директор на Пирин, Г. Калпакчиев: Не съм собственик на клуба, а кандидат-купувач, одитът ще реши дали сделката ще се случи
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това