Правителството осигурява 15 милиона лева, за да бъде възстановен градският транспорт в София

Правителството отпуска 15 милиона лева на Столична община, за да бъде решена кризата с градския транспорт в столицата и още от утре той да заработи нормално отново. Това заяви министър-председателят Росен Желязков, след като по-рано днес проведе разговори с кмета на София Васил Терзиев и представители на КНСБ и КТ „Подкрепа“. В разговорите участва също […]
The post Правителството осигурява 15 милиона лева, за да бъде възстановен градският транспорт в София appeared first on zonaburgas.bg.
Прочети цялата публикация



Защо в Сингапур е толкова чисто
"Самолетоносач" на морските пътища на Суец - Източното Средиземноморие
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
„Краля на Севера“ Анди Бърнам се прицелва в премиерския пост
Георги Ангелов: Бюджетният дефицит е най-високият в историята за първите пет месеца на годината
Минчо Коралски: За политика на сериозни реформи няма готово общество
Най-луксозният самолет в света? Доналд Тръмп представи новия „Air Force One“ на стойност 400 млн. долара, подарен от Катар
Цончо Ганев: Новото правителство е като старото, само че ново
Лъчезар Богданов: Плоският данък не е проблемът
Хулиан Алварес призна: Най-добрият вариант за всички е трансфер и искам да сбъдна мечтата си (видео)
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
При около 6000 градуса: Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на притежаваща ядрени оръжия държава
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха