Правителството дава 15 млн. лв. на София, за да спре стачката в транспорта

Правителството ще отпусне 15 млн. лв. на София, с които до края на годината да бъдат изпълнени исканията на синдикатите за повишение на заплатите. До решението на правителството се е стигнало след невъзможността на кмета на София Васил Терзиев да се разбере с протестиращите и да прекрати транспортната блокада на столицата. Парите...
The post Правителството дава 15 млн. лв. на София, за да спре стачката в транспорта appeared first on Начало.
Прочети цялата публикация



Кметът Васил Терзиев: Трудно е да говориш за Витоша без София
Надежда Нейнски: Създава се усещането, че България прави пробив в европейския консенсус по отношение на Украйна
11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Каква е позицията на Радев за Украйна? Това са ясните неща:
Месеци без заплати: Защо няма пари за възнагражденията на работниците в държавния конезавод?
„Ще предам посланието на Путин”: руски бизнесмен тайно е преговарял със Зеленски в Киев, разкриха името му
Погнаха македонския рапър Слаткаристика заради връзките му с България
Съдът разреши окончателно премахването на „Капитолия“ в София
Скокът на цените и рисковете за Европа и България
Хулиан Алварес призна: Най-добрият вариант за всички е трансфер и искам да сбъдна мечтата си (видео)
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
При около 6000 градуса: Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на притежаваща ядрени оръжия държава
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха