Клаудио Раниери за новия треньор на Рома: Разбира се, вече е договорено

Треньорът на Рома Клаудио Раниери разкри, че клубът има споразумение с наставник, който ще го замести на поста. "Разбира се, вече е договорено. Но от президента зависи кога ще реши да го обяви", заяви Раниери в интервю за "Ла Република".
За поста се спрягат имената на Масимилиано Алегри, Маурицио Сари и дори Юрген Клоп. "Дори брат ми се обади да ме пита: "Поне на мен ми кажи. Всички питат". Точно затова не ти казвам, за да не се разпространи", допълни Раниери по темата.
Въпреки че ще напусне треньорския пост, той ще остане в клуба. "Ще бъда съветник. Често говоря с президента, казвам му какво работи и какво не. Той слуша и взима действия", обясни Раниери.
Прочети цялата публикация




4 отбора от Серия А в битка за Николо Дзаниоло
Жозе Моуриньо: Това не е просто работа – това е мисия
Любо Пенев с амбициозна заявка: Локомотив София ще гони Европа
Алегри официално се завръща: Пое кормилото на Наполи
Хенрик Мхитарян преподписа с Интер
ПАОК се раздели с двама конкуренти на Кирил Десподов
Стерилна Германия вече не плаши никого - време е за Клоп
За НАТО и новите изречения
Лудогорец с поглед към Израел: Барак Ицхаки – неочакваният фаворит за треньорския пост
Берое назначи Владимир Манчев с амбиция за бързо завръщане в Първа лига
Нова следа по случая с изчезналата Наталия: Доброволци твърдят, че са видели пастрока ѝ
Контролът върху тежкотоварните автомобили не е достатъчен, смятат от Асоциацията на пострадалите в катастрофи
Катастрофа в Слънчев бряг: Мотор блъсна автомобил, ранена е 24-годишна жена
Започна изграждането на нова база за академично гребане в Лесопарк "Липник"
Яник Синер - младият италианец, който покорява не само корта, но и класациите по приходи
Иран обяви, че е унищожил две пускови установки Himars, система Patriot и радар FPS в американските бази в Кувейт