Инвестиционно злато: Монети изчезнаха от отключен автомобил – крадецът е хванат

58-годишен бургазлия стана жертва на кражба, след като оставил автомобила си отключен. От „Фолксваген Голф“, паркиран на ул. „Даме Груев“, изчезнали две инвестиционни златни монети на стойност 2 500 лв. Благодарение на бърза полицейска намеса, извършителят – 42-годишен криминално проявен мъж – е задържан и е направил пълни самопризнания.
The post Инвестиционно злато: Монети изчезнаха от отключен автомобил – крадецът е хванат appeared first on zonaburgas.bg.
Прочети цялата публикация



Русенец е хванат дрогиран зад волана посред бял ден в Смолянско
МВР разби престъпна група за трафик на мигранти
25-годишен перничанин хванат да шофира след употреба на канабис на АМ „Струма“**
Спипаха 18-годишен шофьор с положителна проба за амфетамин
Калашниците се пуснали в TikTok преди удара. Загиналите индийци тичали да хванат рейса на смъртта
Какво определя финалната цена на златото при покупка на инвестиционно злато
Шофьор е хванат да кара по улиците на Ботевград с 2.56 промила посред бял ден
49-годишен от Камено е хванат дрогиран зад волана посред бял ден
Крадци откраднаха с взлом 300 евро на монети от манастир
Засилен контрол в Перник: фалшива книжка, шофиране след алкохол и акция срещу гонки
Горивата поевтиняват: очакват се нови понижения до края на седмицата
От последния час! Катастрофа затруднява движението в Добричко!
Властта работи по вариант да върне осигуровките на държавните служители
Започва ремонт за над 30 млн. евро на два важни пътя в област Добрич
ГЕРБ-Бургас преизбра за лидер Андрей Рунчев
Жълт код за опасни гръмотевични бури и градушки в сряда
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни
САЩ свалят санкциите срещу Иран за 60 дни