NYT: Мъск злоупотребявал с кетамин, екстази, гъби и Адерал по време на кампанията с Тръмп

По време на кандидат-президентската кампания на Доналд Тръмп милиардерът Илон Мъск е злоупотребявал с множество наркотици, пише New York Times. При влизането на Мъск в орбитата на президента Тръмп, дотогавашната му употребата на наркотици драстично се задълбочила. Собственикът на SpaceX, Tesla и социалната мрежа X дари около 275 млн. долара, за да помогне на Тръмп да се завърне в Белия дом. През този период Мъск започва да взима наркотици далеч над досегашното си ниво на употреба. Самият той
Прочети цялата публикация



Белият дом: Израел няма да ескалира атаките си срещу Ливан
Сделката с Иран преначертава картата на Близкия изток
Боян Рашев: Западното полукълбо налага енергийна доминация, а Източното залага на въглищата
Движението „No Kings“ провежда "културен" национален протест в САЩ на 80-тия рожден ден на Тръмп
Войната в Украйна вече превиши по продължителност Първата световна война
Военна компания, управляваща паралелна държава в Куба, е в центъра на преговорите с Тръмп за бъдещето на острова
Путин, Тръмп и сие: как се имитира сила
Тръмп: Преговорите с Иран напредват, но морската блокада остава
Доналд Тръмп: Иран се съгласи на дългосрочни ядрени инспекции! Техеран: Не е вярно
Волейболният елит се събира в Любляна: България се готви за сблъсък с Италия във VNL 2026
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София