Борисов е заложник на Пеевски и няма да стане премиер никога повече

Борисов е заложник на Пеевски и няма да стане премиер никога повече, макар това да му е нужно на всяка цена, за да не се окаже в съдебната зала, съден за безбройните си потрисащи нормалността дела. ГЕРБ са съставени по върховете си от два типа хора – корумпирани заложници на Пеевски, които сега работят за него, за да не бъдат с повдигнати обвинения и без достъп до кражби, и треперещи корумпирани хора, чакащи Пеевски да дойде за тях с цялата превзета от него държавна машина и да им вземе всичко, както го направи с поредица свои жертви. Пеевски е силен, защото е оръжие на много богатия екстремистки ислям в Катар, което оръжие е под контрол на вече религиозно контролираните турски разузнавателни служби, а Катар и Турция са руски съюзници, което означава, че Пеевски продължава да слугува на руската диктатура. Трагедията на българите се състои в това, че са твърде слаби и некомпетентни масово вече за такава твърде професионална престъпна и терористична по своята същност игра. Нямам предвид обикновените добри напълно объркани вече хора, а глуповатите ни от крадене и корупция елити, които по близкоизточному винаги се нагласяват по-близо до лесните пари, за да не се озорят нещо и да не поемат някой риск – това е наследството ни от Османската империя и годините на руски комунизъм, което прекрати опита ни да се завърнем културно и цивилизационно сред европейските народи. Българите сега са повече турци или сирийци, отколкото европейци – дори не са руснаци, както някои от тях си въобразяват. Културно не сме българи-християни вече, а близкоизточно християнско население. Музиката ни е близкоизточна, ежедневието ни е ориенталско, политиката ни е напълно близкоизточно корумпирана – както и всичко на битово ниво също. Не обиждам турците и сирийците – просто те са друга, неевропейска култура, и не намирам за редно да се превърнем от европейци в хора от Близкия изток. Защо да не сме българи от Европа? Защо е нужно България да стане окончателно част от Ориента? Защото така искат Русия, Турция и Катар, а ние им се подчиняваме предавайки вярата си, културата си, историята си и националната си европейска идентичност.
Коментарът на автора е публикуван на неговата страница във фейсбук
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Илиян Василев: Пируетите на ИТН заразиха и правителството на Румен Радев
Кръв под развалините: Ливан плаща жестоката цена на войната, примирието остава мираж
Радев е рядко исторически неграмотен
Наследството на десетките: Спечели ли Меси окончателно битката за величие с Марадона?
Иран отлага изпращането на делегацията си в Швейцария заради продължаващата военна кампания на Израел
Ако Русия извърши инвазия: НАТО обмисля алтернативни планове за отбраната на Европа
Ще видим ли Пеевски в нова роля в ДПС?
Локо (Пд) представи нов генерален спонсор, скоро може да влезе в управлението на клуба
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026
Иран създава комуникационен канал срещу инциденти в Ормузкия проток. "Не сме предали Хизбула и ливанските ни братя", декларира Техеран
Тръмп: Европа постъпи глупаво, като не ни помогна срещу Иран. Предпочитам икономическа криза пред ядрени оръжия в ръцете на Техеран
ВиК-Благоевград съобщи: Приключи ремонтът на довеждащ водопровод в с. Сатовча
Тръмп: Можем да подновим бомбардировките в Иран след 15 минути, но блокадата се оказа по-ефективна
Volkswagen Group стъпва в Узбекистан с две свои марки