Две жени са настанени за лечение в УМБАЛ-Бургас след катастрофа

Две жени са в болница след катастрофа в Бургас. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. Злополуката е станала около 15:38 часа вчера на улица „Чаталджа“ срещу дом №59 в посока кръстовището с ул. „Генерал Владимир Вазов“. Според първоначалната информация 56-годишна бургазлийка е шофирала лек автомобил „Ауди А4“, но е изгубила контрол и […]
Материалът Две жени са настанени за лечение в УМБАЛ-Бургас след катастрофа е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Бившата полицайка, занесла стълба на Семерджиев, е осъдена на три години
Интубираха две от децата след тежката катастрофа в Горна Оряховица
15 години по-късно: Бургас си спомня за трагедията с 12-годишната Валя, убита на пешеходна пътека
Мотоциклетист се бори за живота си в УМБАЛ-Бургас след сблъсък с „Мерцедес“
С шофьорска книжка от друга държава
Кметът Сергей Собянин: Руската ПВО унищожи седем украински дрона, летящи към Москва
Мъж е хоспитализиран в УМБАЛ-Бургас след катастрофа
15-годишно момче загина вчера при челна катастрофа в Ловешко, успало се е за училищния автобус и взело колата на баща си
Верижна катастрофа край Сарафово прати петима в болница, шофьор блъсна пешеходка в Бургас
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните
Проявите на вандализъм срещу басейна на Mемориала Линкълн ще се наказват със затвор
Спортът по ТВ във вторник (23 юни)
Род Стюарт използва кислородна бутилка по време на концерт в САЩ (ВИДЕО)
Новият състав на ЦИК стъпва в длъжност