Интер представи първото си ново попълнение

Вицешампионът на Италия Интер представи първото си ново попълнение за сезон 2025/26. Това е хърватинът Петър Сучич, който идва от Динамо Загреб.
За правата на 21-годишния опорен полузащитник "нерадзурите" ще заплатят 14 милиона евро, а още 2,5 милиона евро са предвидени като бонуси.
Сучич, който е роден в Босна и Херцеговина, но играе за националния отбор на Хърватия, записа 32 мача през изминалия сезон. В тях той вкара седем гола и направи четири асистенции.
Договорът на халфа с Интер е до лятото на 2030 година.
Primi passi nel mondo nerazzurro ⚫????#ForzaInter #WelcomePetar pic.twitter.com/739T3JtyPq
— Inter ⭐⭐ (@Inter) June 4, 2025 Прочети цялата публикация



Ботев Пловдив представи първо ново попълнение
Флорентино Перес обеща ново сензационно попълнение в Реал Мадрид
Барселона официално представи новото си попълнение
Официално: Барселона представи новото си попълнение
ЦСКА стартира летните контроли срещу корав словенски новак
ЦСКА с първо лятно попълнение
Официално: ЦСКА с първи голям трансфер, взе голмайстора на Локомотив Пд
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Дунав привлече португалски защитник
Левски официално представи третото си ново попълнение
Десет години след Брекзит: британският бизнес още се настройва за живота извън ЕС
Фотогалерия: Възходът на китайското фоа гра
Рюте ще бъде на официално посещение в САЩ
"Пране на пари": Мотивът за експулсирането на Олег Невзоров, което е било отменено
Денят ще започне със слънце, но ще има и летни бури
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026