''Без мен Тръмп щеше да загуби изборите'', каза Мъск

Илон Мъск бързо отговори на Доналд Тръмп, който по-рано днес изрази разочарование от критиките на най-богатия човек в света срещу широкообхватния законопроект на Републиканската партия, целящ да осигури изпълняването на вътрешнополитическата програма на президента на САЩ. "Без мен Тръмп щеше да загуби изборите, демократите щяха да контролират Камарата на представителите, а републиканците щяха да са 51-49 в Сената", написа Мъск в своята социална мрежа "Екс".
Прочети цялата публикация



Доналд Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за един ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Тръмп настояваше за безусловната капитулация на Иран, а вместо това получи изненада
Тръмп отправи остри думи към израелската армия: Не е нужно да бомбардирате цяла жилищна сграда, за да ликвидирате отделни бойци
Тръмп загуби войната с Иран
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Истината за "истините" на Тръмп
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Флорентино Перес след смазващата победа на изборите: Ще се борим докрай за 16-ата европейска титла
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
250 години САЩ, а всичко се върти само около Тръмп
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София