''Без мен Тръмп щеше да загуби изборите'', каза Мъск

Илон Мъск бързо отговори на Доналд Тръмп, който по-рано днес изрази разочарование от критиките на най-богатия човек в света срещу широкообхватния законопроект на Републиканската партия, целящ да осигури изпълняването на вътрешнополитическата програма на президента на САЩ. "Без мен Тръмп щеше да загуби изборите, демократите щяха да контролират Камарата на представителите, а републиканците щяха да са 51-49 в Сената", написа Мъск в своята социална мрежа "Екс".
Прочети цялата публикация



Доналд Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за един ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Тръмп настояваше за безусловната капитулация на Иран, а вместо това получи изненада
Тръмп отправи остри думи към израелската армия: Не е нужно да бомбардирате цяла жилищна сграда, за да ликвидирате отделни бойци
Тръмп загуби войната с Иран
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Истината за "истините" на Тръмп
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Флорентино Перес след смазващата победа на изборите: Ще се борим докрай за 16-ата европейска титла
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
250 години САЩ, а всичко се върти само около Тръмп
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват механизма, по който длъжностни лица са си затваряли очите
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Трагедия! Състезателка на ЦСКА сложи край на живота си
Правителство замразява минималната заплата до края на 2028 г.?
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)