След "Илон е луд": Мъск иска импийчмънт за Тръмп. Предприемачът загуби за часове след скандала $34 милиарда

Илон Мъск бързо отговори на Доналд Тръмп, който по-рано днес изрази разочарование от критиките на най-богатия човек в света срещу широкообхватния законопроект на Републиканската партия, целящ да осигури изпълняването на вътрешнополитическата програма на президента на САЩ, пише БТА.
"Без мен Тръмп щеше да загуби изборите, демократите щяха да контролират Камарата на представителите, а републиканците щяха да са 51-49 в Сената", написа Мъск в своята социална мрежа "Екс".
Прочети цялата публикация



Висш украински командир: Идва предстоящ повратен момент във войната с Русия
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Часове преди срещата в Швейцария: Техеран изпрати остро предупреждение към Белия дом
Без интензивни боеве в Ливан през първата нощ на примирието. Израелската армия остава на позиции
Израел се е запътил към сблъсък с Тръмп
„Индипендънт”: Америка загуби войната си с Иран
Движението „No Kings“ провежда "културен" национален протест в САЩ на 80-тия рожден ден на Тръмп
Илон Мъск официално стана първият трилионер в света, акциите на „SpaceX“ поскъпнаха
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват механизма, по който длъжностни лица са си затваряли очите
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Трагедия! Състезателка на ЦСКА сложи край на живота си
Правителство замразява минималната заплата до края на 2028 г.?
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)