След "Илон е луд": Мъск иска импийчмънт за Тръмп. Предприемачът загуби за часове след скандала $34 милиарда

Илон Мъск бързо отговори на Доналд Тръмп, който по-рано днес изрази разочарование от критиките на най-богатия човек в света срещу широкообхватния законопроект на Републиканската партия, целящ да осигури изпълняването на вътрешнополитическата програма на президента на САЩ, пише БТА.
"Без мен Тръмп щеше да загуби изборите, демократите щяха да контролират Камарата на представителите, а републиканците щяха да са 51-49 в Сената", написа Мъск в своята социална мрежа "Екс".
Прочети цялата публикация



Висш украински командир: Идва предстоящ повратен момент във войната с Русия
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Часове преди срещата в Швейцария: Техеран изпрати остро предупреждение към Белия дом
Без интензивни боеве в Ливан през първата нощ на примирието. Израелската армия остава на позиции
Израел се е запътил към сблъсък с Тръмп
„Индипендънт”: Америка загуби войната си с Иран
Движението „No Kings“ провежда "културен" национален протест в САЩ на 80-тия рожден ден на Тръмп
Илон Мъск официално стана първият трилионер в света, акциите на „SpaceX“ поскъпнаха
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София