Кание Уест към Тръмп и Мъск: Братя, обичаме ви, недейте!

Рапърът Кание Уест призова на страницата си в социалната мрежа Х президента на САЩ Доналд Тръмп и американския милиардер Илон Мъск да прекратят конфликта си.
"Братя, моля ви, не! Обичаме ви и двамата много", написа Уест.
Broooos please noooooo ???? We love you both so much
— ye (@kanyewest) June 5, 2025Между Мъск и Тръмп снощи избухна страховит скандал и най-вероятно с близките им приятелски отношения е приключено завинаги. Върхът на личните нападки бе достигнат, когато президентът заяви, че милиардерът е полудял, а в отговор предприемачът призова за импийчмънт на държавния глава и преминаване на властта у вицепрезидента Дж. Д. Ванс.
Kanye West reacts to the Trump vs Musk feud :
“Broooos please noooooo???? We love you both so much” pic.twitter.com/551mzNmw7e




Защо трябва да обичаме македонците?
Бианка Ченсори шашна с нова полугола визия - котешка маска и прозрачна рокля с пера (СНИМКИ)
Израелският министър на националната сигурност: Обичаме САЩ, но не сме бананова република
Движението „No Kings“ провежда "културен" национален протест в САЩ на 80-тия рожден ден на Тръмп
Появи се "черният списък" за сватбата на Тейлър Суифт - ето кои звезди отпадат от тържеството
Сейнт Уест тръгва по стъпките на майка си – спечели голяма кампания на Nike
За пръв път: Документален филм проследява 20-годишната кариера на Тейлър Суифт
Владимир Путин: За момента не виждам смисъл от среща със Зеленски
Кание Уест пристигна в Истанбул за рекорден концерт пред 90 000 души
Доналд Тръмп: Иран се съгласи на дългосрочни ядрени инспекции! Техеран: Не е вярно
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София