Мъск изтри поста, в който твърдеше, че Тръмп е замесен в педофилската афера "Епстийн"

Доналд Тръмп заяви, че ще има "сериозни последствия", ако Илон Мъск финансира кандидати на Демократическата партия, които ще се изправят срещу републиканците, гласували за мащабния законопроект на президента за намаляване на данъците и разходите, предаде БНР.
В телефонно интервю за NBC News Тръмп отказа да каже какви ще са тези последствия и добави, че не е обсъждал дали да разследва Мъск.
Американският президент заяви, че отношенията му с милиардера-дарител са приключили.
Малко преди заплахите на американския президент към магната, Илон Мъск изтри по-рано днес твърденията си, публикувани през седмицата в социалната му мрежа Х, свързващи Доналд Тръмп с финансиста Джефри Епстийн.
Мъск публикува поста по време на жестоката си публична кавга с Тръмп.
Делото "Епстийн" все още съдържа неразсекретени документи, за които се предполага, че включват имената на влиятелни личности, замесени в мрежа за сексуална експлоатация. По-рано Тръмп е отричал да е бил на прочутия остров на Епстийн или в самолетите му, макар че името му е било свързвано с адресни книги и летателни списъци, за което има множество медийни публикации.
Епстийн почина в затвора през 2019 г., като официалната версия е самоубийство. Все още не са публикувани всички документи, свързани с делото, които се намират в Министерството на правосъдието на САЩ.
Прочети цялата публикация



Много шум, но малко работа! Министерството на Илон Мъск беше закрито цели 8 месеца преди края на мандата си
Кристиано Роналдо на вечеря с Доналд Тръмп, Мъск и Инфантино в Белия дом
Кийт Келог: Краят на войната в Украйна е наистина близо
Специалният пратеник на САЩ за Украйна: Краят на войната е много близо
От Чарли Кърк до Кристиано Роналдо: Какво най-много се е търсило в Wikipedia през 2025 г.
САЩ преобръщат историята
Стратегическите грешки на Байдън продължават да тежат на Украйна
Тръмп разбра по трудния начин, че митата му вдигат цените на храните
Как един руски мошеник стана крал на Андора
Бразилия и САЩ затоплят отношенията, Тръмп проведе "продуктивен" разговор в Лула да Силва
"Проектът на моя живот": кой е Чуку, новият кмет на Букурещ
Трима души от екипажа на моторен кораб “Кайрос” са успешно евакуирани
Human Rights Watch потвърди, че изгарянето на въглища в Димитровград вреди на здравето на местните жители
Димитър Николов: Студентските години са годините на младостта, на откривателството и новите хоризонти
Ученици влязоха в ролята на екскурзоводи в Бургас, гответе се за нов тур през май
Илияна Йотова: Този вот на недоверие е различен, защото има подкрепата на повечето българи
Още четирима моряци са евакуирани от танкера "Кайрос" край Ахтопол
Тръмп каза, че Зеленски не е готов да подпише мирно споразумение. Ще се разпадне ли фронтът?
Как Ирландия се превърна в слабото място в отбраната на Европа
Ла Скала откри сезона с руска опера, защото отделя руската култура от нейната политика