Гонзо: Има само пет стабилни клуба

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов коментира проблемите на някои от родните клубове с техните лицензи.
„Когато се договорят с НАП или с институциите, към които имат задължения, както и с футболисти, на които не са плащали заплати, ние нямаме основание да не дадем лиценз. Затова много от клубовете са с условен лиценз, който те трябва да започнат да си покриват, за да може тогава да им се даде цялостен такъв“, сподели ръководителят на футбола у нас пред БНТ.
„Трябва да кажем обаче, че цялата система е празна. Има пет стабилни отбора, които нямат задължения към всички неща, които един футболен клуб използва. Не са добре нещата финансово за клубовете, но се надяваме, че те ще разберат, че трябва да харчат толкова пари, колкото имат“, добави Иванов.
Прочети цялата публикация



Ювентус умува да си върне Пауло Дибала, но той иска само в Рома
Атлетико Мадрид се подигра жестоко с Реал: Как бихме могли да не се разбираме, след като ни разсмивате дори повече от Барселона?
Анализ в Испания показва, че Реал Мадрид е най-засегнатият отбор от ВАР решенията
Защо руските атаки срещу Украйна стават все по-смъртоносни
Ние луди ли сме?
Трансферен бум в Първа лига: Левски на крачка от испански бранител, ЦСКА взе ас на Лудогорец
Евроопитът в ЦСКА се свежда само до едно име
Левски в битка с азербайджанци за бивш защитник на Арда
Заради войната: икономиката на Русия е на ръба
Васил Божков си поиска над 5 млн. евро от Левски
Възможностите за подобряване на сътрудничеството и на парламентарния диалог обсъдиха на среща в София председателите парламентите на България и Република Северна Македония
В ПИЦ по зависимости – Стара Загора днес се проведе информационно-дискусионна среща с ученици от 12-о ОУ „Стефан Караджа“
Дронове като медузи: Сваленият над Иран пилот разкри зловещо оръжие на врага
Дронове като медузи: Сваленият над Иран пилот разкри зловещо оръжие на врага
България може да загуби близо 500 млн. евро от ЕС заради сериозни забавяния
Тристранният съвет обсъжда 4 законопроекта за трудови, осигурителни и здравни права
Проф. Александър Маринов става съветник на финансовия министър