Левски плаща на НАП 1,6 млн лева

Левски ще направи плащане от 1,6 милиона лева през следващата седмица. Парите ще влязат директно в държавната хазна и не са свързани със задълженията на клуба, предава blitz.bg/sport. Въпросната сума се равнява на 10% от печалбата, която „сините“ отчетоха на Общото си събрание. По закон този дял се полага на държавата. Както е известно, Левски спазва договеростите за изплащане на лихвите към НАП и Община София, които се бяха натрупали към задълженията през годините. Главницата на дълговете вече беше изплатена, но остава да се изчистят сумите по натрупаните лихви. Една вноска е в размер на 250 000 лева.
Прочети цялата публикация



Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Батков-младши скочи на Божков: Вземи пример от баща ми и постъпи мъжки
"Исторически парк" е натрупал запори за още над 1 млн. евро
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Интер Маями плаща близо 1 млн. долара за Каземиро
Шокиращ одит: Половин млрд. лева за пътна безопасност стоят неизползвани, а жертвите растат
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност са неизползвани, докато катастрофите се увеличават
Левски се разминава с една от трансферните си цели - халф от Мондиал 2026
Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Божков за "Левски": Като ги гледам какво правят, ще си поискам всички задължения
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват механизма, по който длъжностни лица са си затваряли очите
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Трагедия! Състезателка на ЦСКА сложи край на живота си
Правителство замразява минималната заплата до края на 2028 г.?
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)