Дипломирани, но неработещи? Ще плащате здравни вноски сами!

Учениците, които завършиха средно образование тази година и все още не са започнали работа, трябва сами да плащат здравните си осигуровки, напомнят от Националната агенция за приходите (НАП). Същото важи и за зрелостниците, които се записват като редовни студенти, но още не са стартирали висшето си образование.
Прочети цялата публикация



Тристранният съвет обсъжда 4 законопроекта за трудови, осигурителни и здравни права
Внимание, абитуриенти: Ако не работите и не сте започнали университет, дължите здравни осигуровки
Димитър Манолов: "Странно" и неприемливо е искането държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски
Абитуриентите плащат сами здравните си вноски
НАП предупреди: Абитуриентите сами плащат здравните си осигуровки
Абитуриентите плащат сами здравните си осигуровки през летните месеци, напомнят от НАП
Домусчиев: Държавните служители да поемат сами осигуровките си, без да ги компенсират с по-високи заплати
Нетаняху: Израел трябва да намали военната си зависимост от САЩ
Виждали ли сте тази жена? Шуменската полиция я издирва
Политическата криза в Румъния се изостря
Дни преди срещата на НАТО при полицейски акции властите в Анкара арестуваха над 200 екстремисти
Няколко думи за света
Кабинетът „Радев“ замразява минималната работна заплата до 2028 година?
Жестоко нападение в Стара Загора: Младежи пратиха възрастен мъж в болница
Волейболният елит се събира в Любляна: България се готви за сблъсък с Италия във VNL 2026
"Никога не сме виждали нещо подобно" – комета се оказа близо 3 пъти по-стара от Земята