Граната избухна в резиденцията на норвежкия посланик в Тел Авив

Граната е избухнала снощи в резиденцията на норвежкия посланик в Тел Авив, съобщи израелският външен министър Гидеон Саар, предаде Ройтерс. Няма пострадали, уточнява БТА. „Говорих преди малко с норвежкия посланик в Израел Пер Егил Селваг, в чийто двор тази вечер беше хвърлена граната“, заяви Саар в социалната мрежа „Екс“. „Силно осъждам това сериозно и опасно престъпление“, допълни той. „Тази нощ влязохме във връзка с посолството. Няма пострадал дипломатически персонал по време на инцидента“,
Прочети цялата публикация



В тила на врага! Сомалиленд отрича разговори за израелска военна база на своя територия
Израел се е запътил към сблъсък с Тръмп
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Масови антиправителствени протести в Израел поискаха оставката на Нетаняху
"Самолетоносач" на морските пътища на Суец - Източното Средиземноморие
Новият лидер на „Хизбула“ изригна срещу Израел дни след прекратяването на огъня
Въздушен удар в Газа отне живота на оператор от Ал Джазира, Израел го обяви за боец на Хамас
Лудогорец среща израелския Апоел Тел Авив в Лигата на конференциите
Консерваторите в Иран за сделката със САЩ: Унижение и капитулация!; Държавните медии: Исторически триумф!
Споразумението между САЩ и Иран представлява значителен удар по основните стратегически цели на Израел
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните
Проявите на вандализъм срещу басейна на Mемориала Линкълн ще се наказват със затвор
Спортът по ТВ във вторник (23 юни)
Род Стюарт използва кислородна бутилка по време на концерт в САЩ (ВИДЕО)
Новият състав на ЦИК стъпва в длъжност