Габровец съди НАП за 1 милиарда лева заради тормоз

Бизнесменът от Габрово Мартин Стефанов води дело срещу Националната агенция за приходите с рекорден иск за 1 милиард лева с твърдение, че се е разболял тежко в следствие на тормоз от проверяващите, след като бизнесът му бил на прицел и постоянни инспекции, съобщава БНР. Ищецът твърди, че ако спечели делото, ще дари цялата сума. Предприемачът от Габрово казва, че вследствие на стреса от многобройни данъчни проверки здравето му се е влошило до такава степен, че животът му бил в опасност.
Прочети цялата публикация



Защо не българин, а чех взе €120М от Евроджакпот и как олигарсите убиха Тотото при служебния Гюров
Тръмп отново съди „Уолстрийт джърнъл“ за клевета заради отношенията му с Епстийн
Oracle съкрати 21 000 служители през 2026 г. заради инвестиции в AI
Как електромобилите превземат света
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Половин милиард за пътна безопасност блокирани в МВР, катастрофите растат
Илиян Василев: Путин никога не раздава подаръци от симпатия. А кълнящите се в Христа политици грабят като за световно
Цончо Ганев: Новото правителство е като старото, само че ново
Заради войната: икономиката на Русия е на ръба
Олисе е "мисия невъзможна", Реал се насочи към ас на Челси
Модрич ще има разговор с Аморим за бъдещето си е Милан
Виждали ли сте тази жена? Шуменската полиция я издирва
Политическата криза в Румъния се изостря
Дни преди срещата на НАТО при полицейски акции властите в Анкара арестуваха над 200 екстремисти
Няколко думи за света
Кабинетът „Радев“ замразява минималната работна заплата до 2028 година?
Жестоко нападение в Стара Загора: Младежи пратиха възрастен мъж в болница