Габровец съди НАП за 1 милиарда лева заради тормоз

Бизнесменът от Габрово Мартин Стефанов води дело срещу Националната агенция за приходите с рекорден иск за 1 милиард лева с твърдение, че се е разболял тежко в следствие на тормоз от проверяващите, след като бизнесът му бил на прицел и постоянни инспекции, съобщава БНР. Ищецът твърди, че ако спечели делото, ще дари цялата сума. Предприемачът от Габрово казва, че вследствие на стреса от многобройни данъчни проверки здравето му се е влошило до такава степен, че животът му бил в опасност.
Прочети цялата публикация



Защо не българин, а чех взе €120М от Евроджакпот и как олигарсите убиха Тотото при служебния Гюров
Тръмп отново съди „Уолстрийт джърнъл“ за клевета заради отношенията му с Епстийн
Oracle съкрати 21 000 служители през 2026 г. заради инвестиции в AI
Как електромобилите превземат света
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Половин милиард за пътна безопасност блокирани в МВР, катастрофите растат
Илиян Василев: Путин никога не раздава подаръци от симпатия. А кълнящите се в Христа политици грабят като за световно
Цончо Ганев: Новото правителство е като старото, само че ново
Заради войната: икономиката на Русия е на ръба
Тръмп се похвали, че петролът минава през Ормузкия проток, а цените падат
Напрежение: НАТО вдигна изтребители заради руски ядрени бомбардировачи
Външната ни министърка: Изразявам себе си и чрез облеклото си
Пожар затвори магистрала „Тракия“
Огромна трагедия разтърси родната борба
Готови са да умрат за Меси
Ограбиха спортния музей на испанския футбол, липсва култов екип от финала на Мондиал 2010
Само един български проект взе грант от Европейския изследователски съвет
ЕК мобилизира милиарди за стратегически коридор между Европа и Азия
САЩ: Визите за българи остават