Александър Кадиев и Петър Антонов са водещите в новия сезон на „България търси талант“

Обичаните актьори Александър Кадиев и Петър Антонов ще бъдат водещи в новия девети сезон на "България търси талант“, който тръгва тази есен в ефира на bTV. Двамата са напълно готови да се потопят в може би най-отговорните и важни роли в шоуто и нямат търпение да посрещнат на сцената му едни от най-големите и впечатляващи таланти. Новият тандем ще има привилегията пръв да се докосва до всички изумителни участници и техните вдъхновяващи номера, които ще завладеят голямата сцена на "България търси талант“, и ще ги приветстват по пътя им към сърцата на зрителите и членовете на журито. А в деветия сезон на обичаното предаване бляскавото журито вече е обявено и е в състав – великолепните актьори Екатерина Евро и Юлиан Вергов, фолк звездата Галена и комикът Никоалос Цитиридис. "Радвам се да стана част от екипа на точно това телевизионно шоу. Знам, че предстои най-добрият му сезон, така че уважаеми зрителите – стягайте се отсега!“, споделя вълнението си Петър Антонов броени часове преди началото на снимките.
"Аз пък се радвам, че отново ще съм в "епицентъра на таланта“ – заобиколен от всякакви невероятни хора, животни, чудни номера и емоции! Голямо забавление е това! Аз наистина много обичам "България търси талант“, защото това шоу пълни и сърцето, и душата, и носи истинско вдъхновение и възхищение пред големия талант!“, са думите и на Сашо Кадиев в навечерието на деветия сезон на предаването.
"България търси талант“ е по лиценз на световния формат Got Talent, който през 2014 г. влиза в книгата на Гинес като най-успешното шоу в своя жанр в света и до днес се излъчва в над 60 държави, в това число и в България. Предаването се заснема в съответствие със зелените практики, верифицирани от ALBERT – организацията, която подпомага екологичната устойчивост на телевизионната и филмова индустрия в сътрудничеството с BAFTA.
Прочети цялата публикация




Художничката Фанка Борисова спечели вота на зрителите на полуфинала на "България търси талант"
Катето Евро, Галена, Вергов и Цитиридис правят специална селекция в „България търси талант“ в неделя от 20:00 ч. по bTV
"Пеевски ще падне": новата ера в България вече настъпва
Коледа с вечната „Травиата“
Петър Мицин отпадна от битката за финал на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване в Люблин
Нова телевизия снима нов криминален сериал в Рилския манастир, базиран на истински събития
SoFest Autumn отново провокира зрители и изпълнители
Започват полуфиналите на живо в "България търси талант" - тази неделя в 20:00 ч. по bTV
Полуфиналите на живо в „България търси талант“ започват тази неделя в 20:00 ч. по bTV
Започват полуфиналите на живо в "България търси талант"
Бургаската „Estrella“ отива на финал на „България търси талант“, спечели най-голям зрителски вот на полуфинала
От Югозапада до пирамидите: Пълно ръководство за пътуване до Египет
Успех за спортен Бургас: Възпитаник на Гергана Апостолова-Костова спечели европейска титла по киокушин карате
Ливърпул взима решение - един си тръгва, Слот или Салах?
Партизан с Янис Карабельов грабнаха победата срещу Раднички
АЕК Атина - Атромитос 4:1 /репортаж/
Ню Йорк Никс - Орландо Меджик 106:100 /репортаж/
"Пеевски ще падне": новата ера в България вече настъпва
Ежедневната консумация на киви поддържа кожата млада и еластична
"Просто гледаха и мълчаха": Доброволци обвиняват полицията в бездействие по време на погромите