Равносметка: Убити са 639 иранци и 24 израелски цивилни: Тел Авив отново атакува ракетната инфраструктура на Техеран

Израелската армия обяви началото на нова вълна от въздушни удари по ракетната инфраструктура в Иран.
Това изявление на пресслужбата на армията беше разпространено почти веднага след поредната ракетна атака на Иран срещу израелска територия.
„Израелските военновъздушни сили започнаха поредица от удари по ракетни складове и съоръжения за пускова инфраструктура в централен Иран“, се казва в изявление на военните.
Преди това армията регистрира нов обстрел на израелска територия от Ислямската република, първи от началото на деня. Сирените за въздушна тревога звучаха в района на Тел Авив, чуваха се експлозии.
На населението на страната беше наредено да се укрие. По-късно стана ясно, че армията е отменила тревогата и е позволила на населението да напусне убежищата си. От армията все още не са коментирали резултатите от обстрела.
Според портала Ynet този път от Иран са изстреляни общо около пет ракети. В централен Израел в резултат на падащи отломки след прихващането е повредена сграда, съобщава порталът.
Прочети цялата публикация



Турски журналист: Турската армия ще превземе Гърция и Кипър, ако Израел направи фаталната грешка да ни нападне
Светът никога не е бил толкова близо до енергиен колапс
„Иран е напът да бъде унищожен“: ударът по газово находище променя хода на войната
Куба е следващата в списъка, Тръмп може да се върне към обсесията си да завземе и Гренландия
Берлин отказа да се включи в защита на корабите в Ормузкия проток, Тръмп заплаши страните от НАТО с "много лошо бъдеще"
Отвориха ли се вратите на ада с войната в Иран?
Техеран съобщи за стотици цивилни жертви. МААЕ свиква извънредно заседание ВИДЕО
Огромно огнено кълбо се образува в небето над Исфахан: САЩ атакуваха ирански ядрен обект
Поне шестима загинаха при израелски удари по два полицейска пункта в Газа
"Хизбула" се прегрупира, докато враговете й я смятат за мъртва
След гонка с полицията в Берковица: Заловиха 14-годишен с открадната кола
Виктор Уембаняма направи най-бързия "дабъл-дабъл" в историята на НБА
Какво време ни очаква на Цветница
Цъфтежът на вишневите дървета в Япония: Хора се събраха в парковете, за да се насладят на гледката (ВИДЕО)
FIAT Grande Panda спечели наградата AUTOBEST CONQUEST за 2026 г. в категория „Дизайн“
Международното летище в Палм Бийч вече ще носи името на Доналд Тръмп
Мерц иска 80% от сирийците да си тръгнат. Постижимо ли е?