Кой ще стане депутат на мястото на Кирил Петков

След като съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков обяви, че подава оставка не само от партийния пост, но и като депутат, на негово място в парламента трябва да влезе друг народен представител. На изборите през октомври миналата година Петков беше водач на листата на "Продължаваме промяната- Демократична България" (ПП-ДБ) в 23 МИР-София, както и в Перник. След вота Петков реши да стане депутат от София и така на негово място в парламента от Перник влезе бившият министър на вътрешните работи Бойко Рашков.
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
„Краля на Севера“ Анди Бърнам се прицелва в премиерския пост
Киър Стармър загуби играта на тронове във Великобритания
Последната надежда на лейбъристите: кой е Анди Бърнам?
Симеон Петков от „Източен блок“ пред ФАКТИ: От бокса през музиката това е пътят на новата ни песен „Знам“
Какво всъщност стои зад спирането на българските оръжейни доставки за Украйна
Никой не иска мястото на Сарафов като директор на националното следствие
Сиромахов: Касичката е изтръскана. Държавата не е източена от април до сега, тя е източвана през последните 17 години
Какво се крие зад законопроекта за обединение на Румъния и Молдова
Кирил Петков излезе със съвети към кабинета "Радев" как да опази бюджета от лобисти
Путин с признание: "Русия минава през труден период"
Единственият възможен или опасен – какъв бюджет предлага властта
Таксиметров шофьор засне без разрешение спящо момиче и го пусна в TikTok за "зрелище"
Руската армия: Превзехме две села в Югоизточна Украйна! Унищожени са два украински изтребителя МиГ-29 на военно летище
Джордж Ръсел покори „Ред Бул Ринг“
Дилъри на нещастието – кой разпространява дрога в ромските махали
Италианка се омъжи за бившия си учител, който е с 40 години по-възрастен
Шофьор без книжка загина след тежка катастрофа, негов приятел се бори за живота си
Дюнер от една от най-модерните столици в света е по-евтин от такъв в България
Бойко Борисов: Трябва да убедим хората, че ГЕРБ може да управлява добре