Силни болки са причината за операцията на китката на Дейвид Бекъм

Сензационно развитие около футболната легенда Дейвид Бекъм. Бившата звезда на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид, а сега собственик на Интер Маями, е претърпял операция на китката – по повод травма, получена преди цели 22 години.
Както съобщава британският таблоид “The Sun”, интервенцията се е наложила поради силни болки, появили се напоследък. Метален винт, поставен като укрепление още през 2003 година, се е разместил и буквално се е забил в предмишницата на Бекъм.
Въпросната травма датира от приятелски мач срещу Южна Африка, когато тогавашният капитан на английския национален отбор получава фрактура на китката. С годините винтът, използван за стабилизиране, започва да създава сериозни проблеми.
Операцията е преминала успешно, но според изданието, става дума за дългогодишно търпение и издръжливост, които говорят за впечатляващата воля на Бекъм. Той сам признава, че болките са били почти непоносими в последните месеци.
Макар вече далеч от активния футбол, английската икона продължава да бъде под светлината на прожекторите – този път не заради голове или трансфери, а заради рядък пример за спортна отдаденост и търпение извън терена.
Вижте тази публикация в Instagram.
Прочети цялата публикация



Петричев: Говорят се глупости и се пишат смехории! Лудогорец има добро бъдеще
Близките на Кристина Апългейт се готвят за най-лошото след спешната ѝ хоспитализация
Виктория Бекъм за пръв път отвърна на обвиненията на сина си Бруклин
Легендарната Бони Тейлър претърпя спешна операция в Португалия
Предстоят най-силните магнитни бури за месец май
"Дяволът носи прада 2" изкара 233,6 милиона долара за първите три дни от дебюта си на световния екран
САЩ спряха временно операцията за насочване на блокирани кораби през Ормузкия проток
Виктория подари кокошки на Дейвид Бекъм за рождения му ден (ВИДЕО)
Защо отровата е любимият начин на държавите да отстраняват враговете си?
Лионел Меси и Интер Маями загубиха от Орландо Сити след 3 гола аванс
Тръмп: САЩ ще овладеят обогатения уран на Иран
Председателят на Европейския съвет: ЕС ще трябва да преговаря с Путин
Арсенал докосва титлата след драма на "Лондон Стейдиъм"
Задава ли се наистина краят на войната в Украйна?
Място в историята за Веласкес
Добруджа - Берое 0:0 /първо полувреме/
AI агентите най-сетне започват да имат смисъл: кои инструменти наистина си струват през 2026 година
Нетаняху: Войната с Иран не е приключила
„Пътуващият паметник“ и споменът за хората, загинали в опит да избягат от Народна Република България