МВР глоби мъж за неверни сигнали към 112

МВР глоби мъж за сигнали към 112. Причината за тях е силна музика от съседи. След като полицията не установява да има нарушение, подателят се сдобива с глоба от 2000 лева. Той обаче е документирал с видеа хората, срещу които е сигнализирал на спешния телефон. От полицията са категорични, че мъжът системно- подава неверни сигнали. От началото на годината те били 17.
Прочети цялата публикация



Мъж на 48 години, който лежал на пътя през нощта, е бил прегазен от кола в Монтана и е загинал на място
Тялото на мъж на 72 години е намерено в язовир "Дяково" край Дупница
Откриха тяло на мъж в язовир „Дяково“
41 арестувани при операция за корупция в истанбулската община Адалар
Мерки на МВР в Благоевград срещу нерегламентираните гонки и засилен контрол по пътищата
Задържаха мъж, теглил куче, вързано за колата му
Пияна жена превърна двор в стрелбище в Пернишко, стреля безразборно
Мъж прегази колелото на дете заради череши
Мощна волтова дъга удари работник на жп гара край Бургас
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника