Полицаи от районното управление в Дупница и полицейския участък в Сапарева баня откриха за по-малко от час две деца
Сигнал за избягали от детска градина в Сапарева баня братчета, на 4 и 6 години, е подаден в РУ Дупница от майката. Тя била уведомена за случилото се от детското заведение. Последвали незабавни издирвателни действия, като директорът на ОДМВР е разпоредил максимално насочване на служители в специализираните действия. След около 50 минути децата са открити в широкия център на Сапарева баня в добро здравословно състояние, предадени са на майката и вече са си вкъщи.
С писмо до директора на ОДМВР и до министър Даниел Митов майката на двете братчета – Елка Костадинова, благодари за бързата и професионална реакция на служителите на ОДМВР и пожелава все така бързо и адекватно да помагат на хората, изпаднали в беда.
Прочети цялата публикация



Анжела Димчева: „Нужна е нова стратегия за развитие на културата“
Стрелбата по евреите в Сидни е продължила 6 минути, откриха знаме на ИДИЛ в колата на единия от нападателите ВИДЕО
Колко струват на държавата неразумните туристи в планината
Вечерта на Йордановден! Напрежение пред полицията в Сандански след масов бой
Археолози откриха работилници за масово производство и некропол на над две хиляди години в делата на Нил
Две коли се удариха на пътя с. Баня-Якоруда
Трагедия в Якутия: Откриха телата на пет човека в горящ дом, трима от загиналите са деца
Годишен обзор: Световната шизофрения!
Служител на украинското разузнаване: Новият взрив в Москва е наше дело ВИДЕО
"Дошло е време народът да се изправи срещу враговете си"
Тръмп за Иран: Само да са посмели да ударят наши бази - отговорът ни ще бъде невиждан!
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер