Зейнеб Маджурова официално напуска "Преди обед"

След като от месеци се носят спекулации за напускането ѝ, днес Зейнеб Маджурова потвърди официално, че още през май е приключила с участието си в „Преди обед“. Тя призна, че включването ѝ в предаването заедно с Петър Дочев, Франциска Папкала и Оля Малинова по-скоро е било грешка.
„За мен бе твърде голямо предизвикателство да съчетавам семейните си ангажименти с динамиката на ежедневния ефир“, споделя Маджурова. Тя призна, че макар телевизията да остава нейна професионална страст, този път е избрала семейството си.
"В тази една година отново си припомних, че за мен най-важно е да съм до децата си. Телевизията остава мой професионален приоритет, но вярвам, че всяко решение трябва да се взима с мисъл за правилния момент. Дали беше правилен момент миналата есен да се върна на екран-не съвсем. винаги съм смятала да го направя, когато децата започнат детска градина, но изкушението беше твърде голямо, когато дойде поканата от продуцентите... Затова тази есен няма да бъда част от предаването. Разделих се с "Преди обед", но не и с bTV".
Тази есен Зейнеб ще се посвети на двете си близначки Василиса и София, които скоро навършват три години, както и на по-голямата си дъщеря Мириам. „Разделих се с ‘Преди обед’, но не и с bTV“, категорична е тя, като оставя отворена вратичка за бъдещи проекти.
Зейнеб подчерта, че не казва „сбогом“, а само „до нови срещи“ на зрителите, и пожела успех на предаването, което стартира новия си сезон на 1 септември.
Прочети цялата публикация



Кралица Елизабет II отправила строг ултиматум към принц Хари преди оттеглянето му
След 70 г. в орбитата на Москва: Договорът с Украйна най-после разкачи България от руското влакче
Пламен Илиев обяви раздяла с Черно море
Френската държава стартира стратегическа миграция към Линукс
Италия официално обяви кой ще води тима след оставката на Гатузо
Ювентус потвърди за договора за треньора
Градушка се изсипа край Поморие и причини пет катастрофи
Тотнъм се прицели в бранител на Ливърпул
Илия Юруков остави Ботев Враца в намален състав след втори жълт картон
Звездата на Marvel Елизабет Олсън очаква първото си дете (СНИМКИ)
Компани: Харесва ми, че Байерн е свързан с голове
Попфолк певицата Мария се пусна чисто гола от банята (СНИМКИ)
Неймар и Сантос се отдалечиха от зоната на изпадащите
Всяка научна фантастика днес ни казва, че сме обречени – този шедьовър обаче не е съгласен
Великден с кукери: Традицията оживява в разложкото село Елешница
Патриарх Даниил: Да въздадем Господу благодарение и живот според Неговите заповеди
Илияна Йотова: Нека силната вяра бъде с нас
Мъж загина при пожар в Пловдивско