Държавата дължи на София близо 19 млн. лева

Държавата общо дължи на София близо 19 млн. лв. МРРБ с месеци бави плащания към София от Програмата за общинско финансиране. Ключови инфраструктурни обекти като ремонта на бул. „Ал. Стамболийски“, изграждането на моста на Бакърена фабрика и ул. “Опълченска“ не са разплатени от министерството. А някои обекти вече са завършени, информира кметът на София Васил Терзиев. „Като кмет на София няма да позволя политическите игри да спрат развитието на столицата. Ще настоявам средствата, които се полагат
Прочети цялата публикация



11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Министър Керязов: "Със сигурност България трябва да има нов модерен национален стадион, но това подлежи на анализи"
Погнаха македонския рапър Слаткаристика заради връзките му с България
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Георги Даскалов: НРБ
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Великобритания издирва хиляди българи, невърнали студентски кредити
След визитата на Хакан Фидан в София: Газовият спор отстъпва пред стратегически енергиен съюз
Държавните болници затънали в дългове: Задълженията надхвърлят 426 млн. лева
Колко пари ще загуби България от края на сделките за Украйна
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват механизма, по който длъжностни лица са си затваряли очите
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Трагедия! Състезателка на ЦСКА сложи край на живота си
Правителство замразява минималната заплата до края на 2028 г.?
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)