Васил Терзиев: Държавата дължи на София 19 млн. лева по проекти

Държавата дължи на София общо 19 млн. лева по проекти, които би трябвало да се финансират с пари от националния бюджет по Инвестиционната програма за общински проекти. Това обяви в петък кметът Васил Терзиев, след като ден по-рано двама от заместниците му се оплакаха, че Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ), което администрира програмата, бави договори и плащания.
Прочети цялата публикация



11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Вицепремиерът и икономически министър Пулев: Инвестициите са национален приоритет и трябва да достигат до всички региони на страната
Проблемът с боклука в София: Има ли риск райони да останат без сметопочистване?
Нужен е независим анализ на "Топлофикация София", заявява столичният кмет Васил Терзиев
Реконструкцията на бул. „Княгиня Мария Луиза“ включва нов релсов път, осветление и обновени перони, съобщи кметът на София
Погнаха македонския рапър Слаткаристика заради връзките му с България
Кметът Васил Терзиев: Трудно е да говориш за Витоша без София
Столична община: Строежът на „Paradise Tower“ няма да бъде допуснат
Терзиев не бил поканен на срещата за бъдещето на Витоша
Трима карат проби в дубъла на ЦСКА
Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват механизма, по който длъжностни лица са си затваряли очите
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил
Политическа криза във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
Лавров: САЩ вече не са посредник, Европа откровено залага на терористичните методи на Зеленски
Трагедия! Състезателка на ЦСКА сложи край на живота си
Правителство замразява минималната заплата до края на 2028 г.?
Шофьорът, забил се в автобус на "Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)