Веласкес: Искам да печеля, Охене няма да играе срещу ЦСКА 1948

Треньорът на Левски - Хулио Веласкес, говори преди домакинството на ЦСКА 1948 утре от 19,15 часа на стадион "Георги Аспарухов". Наставникът на "сините" заяви, че не е дошъл на разходка в София, а да печели мачове, предава gong.bg. "Имаме нормален подход. Когато разсъждаваме относно нашето представяне в Европа, считам, че се представихме много добре. Бяхме изключително близо да влезем до групова фаза без това да е било правено близо 15 години. Срещнахме Беер Шева, АЗ, Брага - сгъстен и труден календар. Считам, че играчите се представиха добре. Горд съм с футболистите и с нашата публика, която ни следваше навсякъде. Смятам, че тези осем мача могат да са част от процес на надграждане. Сега сме концентрирани върху това, което предстои пред нас като първенство, Купа и Суперкупа. Целта е да направим добър сезон и мисля, че сме на прав път. Вчера споделих същото и на играчите преди тренировката. Сега сме фокусирани върху утрешния мач", започна Веласкес. "Намираме се в процес на възстановяване. Сега е моментът, в който играчите се чувстват най-тежко. Карлос Охене 100% няма да вземе участие. Останалите играчи - при някои се наблюдава умора, но не и сериозна контузия", каза испанският треньор. "ЦСКА 1948 се представи доста добре по време на трансферния период. Успяха да се подсилят. Това е отбор, който се представя много стабилно от началото на сезона. Те са с ясна идея за играта, как бързо да стигнат до противниковата врата, играят практично. Имат добри и бързи играчи по крилата и раздвижен нападател, който дава много опции. С ясното съзнание сме, че са отбор, който идва мотивиран за мача и с идеята да ни затрудни максимално. Аз имам пълна увереност и вярвам в моите играчи. Знам, че ще направим добър мач от първата минута", добави наставникът. "Докато нещата не са официални, не може да говорим. Днес ще дойде при нас Акрам Бурас - халф. Никога не казвай никога на трансферния пазар. Клубът се опитва да осигури най-доброто за попълване на състава. Аз не съм дошъл тук на разходка в София, а да печеля мачове. От тук насетне колкото по-добри футболисти притежаваме, толкова по-добре. И друг път съм казвал, че съм доволен от това, с което разполагам. Аз съм в прекрасни и постоянни отношения с ръководството на клуба. Клубът, в рамките на възможностите си, винаги работи върху това да намира най-добрите опции. Процесът винаги е отворен и в двете посоки", сподели още Веласкес.
"Единствената ми цел е мачът с ЦСКА, искам да го изиграем добре и най-важно - да се опитаме да го спечелим. Аз не губя време, за да правя дългосрочни планове. Оставам в настоящето. Вярвам в последователността на процесите. Това, което ще се случи, е следствие на множество фактори", завърши треньорът на "сините". Първенство на България по футбол, мачове от седмия кръг на efbet Лига: Септември - Локо 1929 (Сф) 1:0 Ботев (Вр) - Черно море 1:0 Монтана - Добруджа 1:0 Днес: Спартак (Вн) - Локо (Пд) (19,00 часа, Диема спорт ) Славия – ЦСКА ( 21,15 часа, Диема спорт)
В неделя: Арда - Берое ( 17,00 часа, Диема спорт) Левски - ЦСКА 1948 ( 19,15 часа, Диема спорт) Лудогорец - Ботев (Пд) ( 21,30 часа, Диема спорт)
Прочети цялата публикация



Хулио Веласкес: Легнах си с чисто съзнание
Пет тежки теста чакат Левски през зимата
Венци Стефанов: Ние сме създали Левски! Славия преподаваше, а Веласкес си записваше
Левски се нареди в Топ 3 на Европа
Монтана приема лидера Левски
Футболист на Левски разкри, че в съблекалнята се говори единствено за титлата
Септември София и Лудогорец определят последния 1/4 финалист за Купата на България
Илиан Илиев след загубата от Арда: Неприятен резултат. Теренът ни отне това, което ни даде срещу ЦСКА
Ханзи Флик: Конкуренцията между Феран и Левандовски е перфектна
Моуриньо: Наполи стана по-добър отбор. Отсъстват Лукаку и Де Бройне, но ще играе Мактоминей
Пътуване по празниците: Специална организация на движението и засилен контрол
„Магазин за хората“ планира първи собствен обект до 2028 г.
„Темата на NOVA” в аванс: „Лъжичка щастие“ – как кулинарията възражда традициите и лекува самотата
Александра Фейгин стана за девети път шампионка на България по фигурно пързаляне
Китайски пратеник е посетил Камбоджа с цел да помогне за прекратяване на конфликта
JASPER: тайното чудовищно оръдие за 201-ви път изстрелва плутоний със скорост 28 970 км/ч (видео)
България попада с два града в топ 10 на най-достъпни европейски дестинации тази зима!
Явор Колев за откритите камери в тоалетните на столично училище: 100% абсолютно злонамерен случай
Млада жена загина на път край Варна, удряйки се в камион