Gong.bg | 06.09.2025 07:53:46 | 102

Стана ясно наказанието на Луис Суарес след ексцесиите на мача със Сиатъл


Уругвайският нападател Луис Суарес беше наказан за шест мача, след като се изплю към треньора на Сиатъл Саундърс след загубата на Интер Маями с 0:3 във финала в турнира за Купата на лигите в САЩ, съобщава агенция ДПА. Съотборниците на Суарес - Серхио Бускетс и Томас Авилес също бяха наказани за участиет...

Прочети цялата публикация