Поради авария угасна светофарната уредба на кръстовище в Стара Загора

Община Стара Загора информира гражданите и гостите на града ни, че не работи светофарната уредба, която регулира кръстовището на ул. „Ген. Столетов“ и ул. „Д-р Тодор Стоянович“. Причината е възникнала авария на уредбата. Светофарите няма да работят до отстраняването ѝ.
Община Стара Загора се извинява за причиненото неудобство и апелира кръстовището да бъде преминавано с повишена съсредоточеност и от шофьорите, и от пешеходците.
Прочети цялата публикация




Трафикът за морето: Кога ще приключи ремонтът на АМ “Тракия” край Стара Загора?
Шофьор на камион блъсна патрулен автомобил посред бял ден в Стара Загора
Да си припомним за Самарското знаме
Започва профилактика на часовника на Кукления театър в Стара Загора
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
Диана Дамянова: Рано е да се каже що за власт имаме
Жребият за Втора лига ще бъде изтеглен в понеделник
Обявиха жълт код за опасно горещо време в Благоевград и още 13 области
До 37 градуса. Жълт код за опасно горещо време е обявен в 14 области
Жълт код за за опасно горещо време за 14 области в страната
Депутати от "Прогресивна България" искат да проверяват: Увелчавани ли са пенсиите прекалено?
Мъж с множество травми е транспортиран с въздушна линейка от Смолян към София
Какво означава знакът EAC върху електрониката и другите продукти?
Техеран: Никоя друга институция, нито друга държава, освен Иран, не е отговорна за управлението на Ормузкия проток
Опасно горещо време: Обявен е жълт код в цяла България в понеделник
Жребият за Втора лига ще бъде изтеглен в понеделник
Възходът на религиозните ИИ ботове: Когато алгоритмите говорят от името на Бога
„Да хванеш гората”: От Венецуела и Каймановите острови до Родопите