Финалистката Ванеса от „Биг Брадър“ се омъжи (СНИМКИ)

Финалистката от последния от сезон на "Биг брадър" Ванеса сключи граждански брак през уикенда и публикува щастливи кадри в социалните мрежи, на които се похвали с новото начало в живота си.
В ръцете си държи удостоверението за брак и с усмивка, която прелива от щастие, обяви на последователите си: „Вече съм г-жа!". Любовта ѝ с Генко Цветанов е запечатана във вечността, а феновете не крият възторга си от щастливата новина.
Вижте тази публикация в Instagram.По време на престоя си в къщата на „Биг брадър" Ванеса сподели, че е обвързана, но не разкри името на партньора си. Това предизвика истински слухове и спекулации сред съквартирантите и зрителите, особено заради близкото ѝ приятелство с младия милионер Георги Трифонов. Много от тях започнаха да подозират, че между двамата се крие нещо повече от приятелство. Ванеса и Гого обаче неведнъж подчертаха, че са само приятели и че тяхната връзка е чисто платонична, припомня "България Днес".
Ситуацията предизвика и реакцията на дългогодишната приятелка на Гого, Анджела, която публично увери, че любовта им е стабилна и изпълнена с доверие. Тя благодари на своя любим за подкрепата и подчерта, че именно взаимното доверие е най-ценното в отношенията им. Така изглежда, че и двете двойки са щастливи.
Докато Гого и Анджела отпразнуваха три години от началото на връзката си в края на август, Ванеса сподели кадри от своя голям ден, на които е с къса розова рокличка с мъниста и шикозни слънчеви очила. Тя разходи тоалета си по центъра на София, гордо държейки брачното свидетелство.
Прочети цялата публикация



Вяра и Надежда от тризначките скандализираха британците с истерични крясъци (ВИДЕО)
Алекс Богданска вдигна нивото в професионален план
Нова риалити двойка: Кулинарката Яница и певецът Мути се събраха (СНИМКИ+ВИДЕО)
Обрат в живота на две от тризначките в България: Благодетел им намери работа и ги настанява в хотел в София
Вяра и Надежда се върнаха в родния Благоевград (ВИДЕО)
Засякоха две от емблематичните тризначки да обикалят Благоевград
Засякоха близначките да обикалят Благоевград
Спасиха две от трите! Вяра и Надежда се прибират в Благоевград, от посолството им купили билети
ТОЛ системата като „Биг Брадър“: Следят се в реално време трафика и метеорологичната обстановка
Българското посолство в Лондон прибра Вяра и Надежда от тризначките обратно в България
Опит за палеж срещу руски център е имало тази нощ в Чехия
Арестувана е жената, намушкала четиримата германци в София
Гърция със забележка към Мелания Тръмп: Северна Македония не е Македония
27 март - Световен ден на театъра: Слово за театъра от Ян Кот
Регионалният министър спря "опорочената" поръчка за €590 млн. за мантинелите
Кап. Димитър Димитров: Блокираните в Ормузкия пролив моряци трябва да получат нормални условия на труд
Задържаха жената, за която се смята, че е наръгала четирима души в София
Силна конкуренция и отлични резултати на областния етап на ученическите игри по лека атлетика
Google събори езиковите бариери в iOS: Превод в реално време през слушалки вече и за iPhone