Спартак Варна се похвали с трима нови

Спартак Варна има обяви три нови попълнения. "Соколите" финализираха контрактите на следните футболисти:
Георг Стояновски - 21-годишен северномакедонски нападател, отличаващ се с ръст от 1.87 м., скорост, техника и поглед върху играта. В Северна Македония е играл за Вардар, Тетекс, Работнички, Шкупи, а в Обединените арабски емирства за Хата клуб. В младежките си години е определян като един от най-обещаващите таланти на северномакедонския футбол, с мачове и голове в елита на страната. Национал на Северна Македония в юношеските гарнитури.
Лукас Магджински - 19-годишен защитник, който играе като централен защитник и ляв бек. Висок 1.90 м., силен ляв крак, младият играч е бил част от школите на ФК Загреб и ФК Лучко. Талантът му е забелязан и печели стипендия в академията на ФК Рудеш. Отличава се с добра физика, интелигентно пласиране и здрава игра.
Тиерно Милимоно - мадагаскарец, който има и френски паспорт, е бил част от академиите на Ница, Марсилия и Сошо. В професионалният футбол има престои във Франция, Люксембург и Кипър. Тиерно играе на позициите ляв бек и опорен халф. Висок 1.82 м., 23-годишен, с отлична техника и скорост, способен да внесе интересни елементи в играта на левия фланг. През 2024 година дебютира за националния отбор на Мадагаскар.
Прочети цялата публикация



Официално: Спартак Варна се раздели с трима
Спартак Варна обяви раздяла с трима
Спартак Варна с впечатляващ трансфер от Фиорентина
Забраната за картотекиране в Спартак Вн пада
Пламен Гетов се завръща начело на спортната политика в Спартак Варна
Треньорът на Спартак Варна иска петима нови
Гьоко Хаджиевски иска петима нови в Спартак Варна
Андреа за раздялата с Кубрат Пулев: "Беше ми трудно да функционирам изобщо като нормален човек..."
В търсене на План Б: Съюзниците след Америка
Борис Иванов подсилва защитата на Спартак Варна
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал