Делян Пеевски: Остават 3 г. и 3-4 месеца до края – толкова ще бъде мандатът

Безсмислено упражнение. Така лидерът на „ДПС-Ново начало" определи вота на недоверие към кабинета „Желязков. Според него това е загуба на време, а опозицията „няма посока". „Остават 3 години и 3-4 месеца до края на мандата - толкова ще бъде мандатът. Да спрат да се упражняват, а да гледат да помогнат нещо на хората. За темите, за които внасят вотовете, точно хората, които грабиха държавата близо 5 години, с техния баща - срам нямат ли? Точно те - пачки, пудели, вътрешни министри, мракобесия на политически лидери", посочи Пеевски. Пеевски каза още, че е гарант кабинетът на остане на власт.
Прочети цялата публикация



От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
"Ергенът" Марин се срина след края на шоуто: Много съм изморен
"Не е постъпил нито долар": Къде са парите на Съвета за мир?
Нова гореща вълна в Европа, Франция издаде най-високото ниво на предупреждение
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Силвия Антипова: Избрах да не живея на българското море, а на хърватското, защото няма щастие без социална справедливост
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Без знанието на Борис III: Абдикиралият цар Фердинанд I поискал от Хитлер да върне Южна Добруджа на България
"Искат да ни вземат земята": протестите в Албания не спират
Огромен интерес към голмайстора на Германия, Рома го иска най-силно
Берое представи играч с: Усещаме пристигането на нов десен бек
Напрежението в лагера на Португалия не стихва
Хулиан Алварес: Искам да сбъдна мечтата си
3 месеца след гонка с МВР и двоен арест: 24-годишна майка на 2 деца издъхна заради фентанил
Израел: Светът видя, ние можем и казваме "не" на Доналд Тръмп
Спряха работа по биографичния филм за Мадона заради съкратен бюджет