А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения

По повод своята 30-годишнина А1 изненадва клиентите си с празнична филмова селекция във видеотеката на А1 ТВ. В рамките на 30 дни във видеотеката ще бъдат достъпни две селекции от по 30 подбрани заглавия с 30% отстъпка.
Сред тях присъстват едни от най-очакваните премиери и любими семейни филми – „Злосторница“, „Соник: Филмът 3“, „Трансформърс: Първият“, „Падингтън в Перу“, „Котаракът в чизми 2“, „Тролове“, „Спондж Боб: Гъба беглец“, „Ку-чо“ и още много продукции от водещи световни студиа. Заглавията обхващат различни жанрове – от приключенски и екшън филми до комедии и анимации, подходящи за цялото семейство.
Юбилейната филмова кампания е само една от инициативите по случай празника. Клиентите на А1 могат да се включат и в играта „Колелото на съдбата“, част от А1 Клуб, в приложението Моят А1, която ще продължи до 21 ноември. Всеки ден тя дава възможност за спечелване на нови моментни бонуси, както и участие в томболи за общо 333 предметни награди. Сред тях са смартчасовници Huawei Watch Fit 4 Pro, смартфони Samsung Galaxy S25 Edge, а трима участници ще си тръгнат и с голямата награда – автомобил BMW 318i.
С тези инициативи А1 празнува три десетилетия иновации, свързаност и нови възможности, като подарява на клиентите повече забавление и поводи за изненади.
Видеотеката на А1 ТВ предлага разнообразие от български и чуждестранни заглавия във всички жанрове. Всеки месец се добавят нови предложения, които могат да се наемат за 48 часа и да се гледат неограничен брой пъти. Благодарение на вграден изкуствен интелект, платформата предлага персонализирани препоръки според вкуса на зрителя.
Прочети цялата публикация




От Каспийско до Черно море: визията на Хейдар Алиев и стратегическата роля на Азербайджан в свързаността между регионите
ЦСКА отбеляза 78 години с поздрав към феновете
Ducati със Superleggera V4 Centenario за 100-годишнината си - видео
CITROËN ОТБЕЛЯЗВА 50-АТА ГОДИШНИНА НА 2 CV SPOT – ПЪРВИЯТ ЛИМИТИРАН МОДЕЛ В ИСТОРИЯТА НА МАРКАТА
Бургас отбелязва Деня на Европа със специални картички с новата визия на Бургас 2032
Тръмп отправи ултиматум към ЕС, постави срок до 4 юли за спазване на търговското споразумение
Засилват охраната на Путин за 9 май, но не заради опасения от преврат
Дони навършва 59 г. днес, по повода музикантът пусна "хронология на един Дони"
На 6 май празнуват българските животновъди
“Софиямед“ посреща 14-тата си годишнина с втори робот робот Da Vinci
„Мислех, че всички ще умрем“: Какво се случи на борда на полет 4345 в Денвър, ударил човек при излитане
Предстоят най-силните магнитни бури за месец май
Град ще произвежда авокадо вместо цитруси, заради глобалното затопляне
Сладко парче история: Виенската приказка на Demel и Kaiserschmarrn
Енчо Керязов: Джиро д'Италия е шанс България да покаже най-доброто от себе си
БСП осъди нападение над младежи след честванията на 9 май в София
Когато земята се раздвижи: По следите на свлачището в Родопите