Есенното издание на SoFest превръща City Stage в сцена за музика и театър

От 13-ти до 16-ти ноември фестивалът ще превърне City Stage в арена на изкуствата. Есенното издание на SoFest обещава незабравими изживявания с три концерта и едно театрално представление.
SoFest Autumn стартира с проекта на плевенска филхармония „ABBA Symphonie“, в който участват фантастичните Милица Гладнишка и Люси Дяковака. На 15-ти септември сцената ще бъде превзета от фънк експлозията – „Cinga Manga Funk“ , а кулминацията ще настъпи на 16-ти с големия финален концерт на „ФОНДАЦИЯТА и младите гласове на България“.
В рамките на фестивала, на 14-ти, петък, публиката ще има възможност да се наслади и на театралното представление „За Любовта... мъжката версия", което ще добави артистичен заряд и много хумор към културната програма.
„За нас е удовлоствие вече 8 години да създаваме уникално по рода си събитие, където различните изкуства се срещат и допълват. И в 14-то издание на SoFest, фестивалната ни програма ще събере публиката около живото изкуство. Вярваме, че съчетавайки магията на музиката и театъра в четири поредни вечери ще дарим на феновете поредното незабравимо преживяване.", споделя организатора.
Билети за SoFest може да намерите на https://sofest.art/tickets/ в мрежата на Ивентим, в ГрабоБГ и в КупиБилетиБГ с актуални промоционални предложения.
SoFest 2025 преминава с подкрепата и под патронажа на Министерството на културата и на кмета на Столична община – Васил Терзиев. Фестивалът е част от Календара на културните събития на Министерството на културата и на Столична община в раздел „Значими събития“ 2025.
За повече информация може да посетите сайта на SoFest - https://sofest.art/program-bg/, страницата на фестивала във фейсбук - https://www.facebook.com/SoFestSofia/ и в инстаграм - https://www.instagram.com/sofest_sofia/.
Линк към билети: https://sofest.art/tickets/ или https://www.eventim.bg/bg/bileti/sofest-2025-58/promo.html
Прочети цялата публикация



Ямайската звезда Шон Пол пристига в България за концерт през май 2026 г.
Легендата Антъни Хопкинс навършва 88 г. в последния ден от 2025 г.
Christmas Street Nights превръща центъра на Сандански в сцена на музика и празнично настроение
95 години от рождението на Добрин Маников – универсалният певец и актьор
Цирк дю Солей отново у нас с грандиозно представление
"Глембаеви" в Народния театър - банкерска фамилия, зад чийто лъскав живот се крият мръсни тайни и фатални отношения
"Евровизия 2026": българският участник ще бъде избран на 31 януари
270 години от рождението на Mоцарт - неостаряващ гений
"Огън момичето" Камелия празнува 55-ия си рожден ден
Мария е модна икона, пусна нов хит от Кости “Бомба”
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал