Само в министерствата: Ползват над 3000 коли с повече от 1000 шофьори?

Само в министерствата в България политици и чиновници използват над 3000 автомобила с над 1000 шофьора. Това разкри в социалната мрежа Facebook съпредседателят на „Да, България“ Ивайло Мирчев. Той подчерта, че това се равнява на два армейски батальона. Ето защо от ДБ предлагат да бъдат приети промени в закона. Мирчев обясни какви са те: „Още […]
Материалът Само в министерствата: Ползват над 3000 коли с повече от 1000 шофьори? е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Как електромобилите превземат света
Лъчезар Богданов: Плоският данък не е проблемът
Лаборатория за кръвни проби на водачите ще бъде открита до 1 август в Пловдив, резултатите ще излизат за 2-3 дни
Италия служи за пример на Европа?
Какво всъщност стои зад спирането на българските оръжейни доставки за Украйна
Антимигрантски протести: какво става в Южна Африка
Чехия разследва как джигитите от „Челопешко шосе“ са получили книжки
Майчинството като начин на (зло) употреба
5 юни 1967 г. Шестдневната война
Литва съобщи, че е част от плана за разполагане на американски ядрени оръжия в Европа
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните
Проявите на вандализъм срещу басейна на Mемориала Линкълн ще се наказват със затвор
Спортът по ТВ във вторник (23 юни)
Род Стюарт използва кислородна бутилка по време на концерт в САЩ (ВИДЕО)
Новият състав на ЦИК стъпва в длъжност