Венци Стефанов лично представи Ратко Достанич пред играчите на Славия

Днес официално бе обявено назначението на Ратко Достанич за старши треньор на Славия. Президентът на клуба Венцеслав Стефанов лично представи сръбския специалист пред играчите и щаба на стадион "Александър Шаламанов", с което даде старт на новия проект на "белите".
Достанич, който до момента ръководеше детско-юношеската школа на Локомотив София, се завръща начело на Славия за трети път в своята кариера. Опитният наставник вече е познато име сред феновете на най-стария столичен клуб, след като води отбора през сезон 2003/2004 и през 2006 година. Сега той отново ще има възможност да остави своя отпечатък върху развитието на тима.
В екипа на Достанич ще работи Юлиан Петков, който ще изпълнява ролята на негов първи помощник. Радостин Станев остава доверен треньор на вратарите, а Кирил Динчев ще продължи да се грижи за физическата подготовка на футболистите като кондиционен треньор.
С тези промени Славия демонстрира амбиция за стабилност и нови успехи в предстоящия сезон. Ръководството залага на опит и приемственост, като се надява новият треньорски щаб да върне отбора на победния път и да зарадва верните привърженици на "белите".
Прочети цялата публикация




Славия с обрат срещу Слатина в последната си контрола в Банско
Лятна треска в Банско: Славия и Локомотив София влизат в решителна фаза на подготовката
Венци Стефанов: Тези, които ме атакуват, ги хванаха с наркотици - правят се на "София-Запад"
Кристофър Нолан не приема критиките срещу "Одисея", нарече ги "неотносими"
Славия разгроми Ботошани с четири безответни гола в приятелски двубой
Изпратиха в последния им път благоевградчанинa Иван Петров и 9-годишния му син Мишо от ФК „Славия“, загинали в трагичната катастрофа на АМ „Тракия“
Венци Стефанов: Почернени сме! Две наши деца загинаха на "Тракия", пометени от тир
Загиналите на "Тракия" деца са футболисти на "Славия", треньорът им се бори за живота си
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
На автопилот: накъде води Радев България
САЩ проведоха нова вълна от удари срещу Иран
Задържан е 22-годишния от Пловдив, заснет вчера да шофира лек автомобил докато вдишва от флакон с райски газ
22 юли 1983 г. Отменено е военното положение в Полша
Внимание! Опасно време удря Бургаско днес
След полунощ бюджетът на Гълъб Донев мина на второ четене в комисия
В Struma.com! Нападение с нож след любовна драма в Благоевград! 18-годишен рани в шията 14-годишно момиче, нападателят се издирва
Кметът Методи Байкушев отчете изпълнението на Бюджет 2025: Задлъжнялостта на Община Благоевград е намалена до 55% /Видео/
Любослав Пенев: Търпение, време и фокус
Станислав Генчев: Щеше да е несправедливо, ако бяхме загубили с тази игра и положения