Дива фенка се нахвърли върху Киану Рийвс, опита да влезе в колата му (ВИДЕО)

Актьорът Киану Рийвс бе принуден да разчита на бързата реакция на охраната си, след като агресивна фенка се опита да нахлуе в личното му пространство пред хотел в Манхатън. Инцидентът се случи непосредствено след като холивудската звезда напусна театър „Хъдсън“, където в момента участва в бродуейска адаптация на пиесата „В очакване на Годо“ от Самюъл Бекет.
Според кадри, публикувани от Daily Mail и TMZ, Рийвс, който напоследък рядко се появява публично извън сцената, бе засечен от десетки фенове и фотографи, пред които помаха усмихнат, преди да се качи в очакващия го автомобил. Само секунди по-късно, обаче, жена успя да се промъкне покрай охранителите му и да се нахвърли директно към вратата на колата му.
Видимо възбудена и неконтролируема, жената започва да крещи, че е „божествената съпруга“ на Киану Рийвс и настояваше да бъде допусната до него. На кадрите се вижда как охранителите ѝ преграждат пътя, докато тя се опитва да достигне дръжката на вратата. След кратка схватка, двама от мъжете я оттеглят от колата, при което тя се спъва и пада на земята, без видими наранявания. Викове като „Не им позволявайте да ме наранят“ и „Гадове!“ се чуват в суматохата, докато друг охранител настоява: „Изведете я оттук!“.
Keanu Reeves exits his Broadway play in NYC, gets into his vehicle, then a crazed fan tries repeatedly to break in. Security wrestles her away but then she curses at them and rushes to the car, trying to open the door handle. Pure insanity. People are nuts. (amirmeetsny on TT) pic.twitter.com/SnflKSQQJK
— Paul A. Szypula ???????? (@Bubblebathgirl) October 20, 2025Свидетели на сцената коментират, че ситуацията е могла да ескалира, ако намесата на охраната не е била толкова бърза. Няма данни за подадени сигнали до полицията или повдигнати обвинения към момента, но според източници на Page Six, е възможно екипът на актьора да потърси ограничителна заповед срещу жената.
61-годишният Киану Рийвс се радва на репутацията на една от най-земните и сдържани звезди в Холивуд. Той често избягва излишно медийно внимание и е известен със своята сдържаност и благ характер. В последните седмици обаче той отново влезе в светлините на прожекторите, този път не с нов филм, а с театрален дебют на Бродуей.
Постановката „В очакване на Годо“, режисирана от Джейми Лойд, се радва на огромна популярност заради своята съвременна интерпретация на класическото произведение на Бекет. Участието на Рийвс, който играе в тандем с актьора Ийън Макшейн, е прието радушно от критиката и публиката.
Инцидентът пред хотела не е първият случай, в който Киану Рийвс става обект на прекомерна обич от страна на феновете. През последните години актьорът неведнъж е споделял, че макар да уважава привързаността на феновете, понякога е необходимо „да се очертаят ясни граници“.
Към момента не е ясно дали ще бъдат предприети правни действия срещу жената. Представители на актьора отказаха коментар.
Прочети цялата публикация



Мадуро – отвлечен. Хаменей – убит. В опасност ли е Путин?
Вашингтон с Иран в капана на Чърчил
Поли Генова с откровена изповед за терапията и най-тежкия период от живота ѝ (ВИДЕО)
Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе (ВИДЕО)
Кейт Мидълтън спря алкохола след диагнозата рак (ВИДЕО)
Изкусителката Санта Китана получи шанс от Стоян да остане в "Ергенът" (СНИМКИ+ВИДЕО)
13 март 1881 г. Убит е Александър II Освбодител
Орбан поставя капани: Как Зеленски си изпусна нервите
Джъстин Бийбър нападна папараци с... бутилка вода (ВИДЕО)
С две знакови речи на Макрон за 2 дни Франция се върна в центъра на голямата геополитика
Емили Ратайковски разпали страстите в социалните мрежи с нова порция горещи кадри
Клоп не издържа - проговори за бъдещето си и избухна за темата с Реал Мадрид
Зеленски: Разузнавателната информация показва, че Русия подготвя масирана атака
Ще се превърне ли „Проектът „Аве Мария“ в следващия голям фаворит за „Оскар“
Военен самолет със 125 души на борда се разби в Колумбия
Едер Милитао и секси красавицата Таина Кастро очакват първото си дете заедно
Зеленски предупреди за възможен масиран руски удар
„Умна” превръзка за рани отделя антибиотици при наличие на бактерии
Валери Владимиров: Трансферът в Милан беше голяма стъпка, беше като нов свят
Тагарев: Не виждам никаква логика Иран да предприеме атака срещу Европа