Само за 3 месеца: 185 000 лева глоби са наложени на мобилните оператори

Осем глоби на мобилни оператори за установени нелоялни търговски практики е наложила Комисията за защита на потребителите (КЗП) в периода от 1 юли до 30 септември 2025 г. Това съобщи министърът на икономиката Петър Дилов, уточнявайки, че общият размер на глобите възлиза на 185 000 лева. Данните показват: „А1 България“ ЕАД има 7 санкции на обща […]
Материалът Само за 3 месеца: 185 000 лева глоби са наложени на мобилните оператори е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Над 80 горски пожара за два дни в Гърция, започват масови проверки на имоти
Защо в Сингапур е толкова чисто
НДК отговори на Евтим Милошев: Дружеството не само не е на загуба, то е на печалба
Джереми Кларксън е в ремисия след битка с рак на простатата
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Цончо Ганев: Новото правителство е като старото, само че ново
Българският талант Иван Панков поема към кипърския футболен елит
AFP: Тръмп и Зеленски ще участват в срещата на върха на Г-7 във Франция, все още не са обявени двустранни разговори
Иван Шишков: За един месец разкрихме проблеми за стотици милиони и започнахме ключови инфраструктурни проекти
КЗП откри нелоялни практики при бързи кредити, ще налага глоби до 25 000 евро
Откриха мъртви две малки деца в кола на паркинг във Франция
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси