Футболна звезда ще бъде част от журито, което ще избере новата Мис Вселена

Клод Макелеле е широко известен със забележителните си успехи като футболист. Сега някогашната звезда на Реал и Челси ще се пробва в ново амплоа, което няма нищо общо с любимата игра. На 21 ноември в Тайланд непримиримият халф ще бъде част от журито, което ще избере новата Мис Вселена. 74-ото издание на конкурса ще се проведе в Тайланд, пише Мач Телеграф.
Организаторите не скриха вълнението си, че толкова известен спортист като Макелеле се е ангажирал със състезанието.
„Неговата забележителна кариера като играч и треньор, както и продължаващото му влияние като глобален модел за подражание, въплъщават високи постижения и почтеност. Гордеем се, че неговото лидерство и визия са с нас в търсенето на следващата ни Мис Вселена в Тайланд“, гласи официалното съобщение.
Конкурсите „Мис Вселена“ са събитие, което по традиция се чака с голямо нетърпение. Миналогодишното издание бе в Мексико и в него участваха красавици от рекордните 125 държави. Тогава Шейнис Паласио от Никарагуа короняса Виктория Кяер Тейлвиг, която стана първата датчанка, спечелила престижното отличие.
Прочети цялата публикация



Футболна звезда ще избира Мис Вселена
Мексиканката Фатима Бош е новата Мис Вселена след скандал в Тайланд
Двама от съдиите на "Мис Вселена" напуснаха заради съмнения в манипулация
Легендата Киелини успокои, че има светлина в тунела за Ювентус
Роналдиньо - от затвора до върха на света
Мерилин Менсън e хедлайнер на първия ден на HILLS OF ROCK 2026
Скандинавското кино с приоритет на тазодишното издание на Киномания
Деян Николов от “Възраждане” внесе искане до областния управител за връщането на СОС на решението за зоните
Хойсген за плана на САЩ: "Би било самоубийство за Украйна"
Мис Ямайка е в болница след падане от сцената на Мис Вселена (ВИДЕО)
"Къща с ягодите" грейна с коледна украса (снимки)
„Росатом“ внедри технология за 3D печат на компоненти за РИТМ-200
Простреляха волейболна красавица
Окончателно: 27 години затвор за Жаир Болсонаро
Бразилският Върховен съд потвърди 27-годишната присъда на Жаир Болсонаро
Асен Василев: Когато едно правителство не чува хората, си отива
От понеделник можем да сменим джипито, може и онлайн
"Необичайни" маневри на шофьори в градски транспорт в София (снимки/видео)
Доналд Тръмп: Съвсем близо сме
Минният план на Путин