Шок за Интер Маями: Луис Суарес наказан и пропуска решителния мач в МЛС

Голям удар за Интер Маями в най-важния момент от сезона. Луис Суарес е наказан от Дисциплинарната комисия на МЛС и ще пропусне третия решителен мач срещу Нашвил, в който Интер може да отпадне още в първия кръг на плейофите – за втора поредна година.
Наказанието идва след инцидент от втората среща, загубена с 1:2, в която уругвайският нападател не успя да се разпише и показа нервност. В 71-вата минута Суарес изрита без топка защитника Анди Нахар, който падна на земята от болка. Съдията тогава не свири фаул и не показа картон, но четири дни по-късно лигата се самосезира и го санкционира за „насилствено поведение“.
Освен забрана за участие в следващия мач, 38-годишният ветеран ще трябва да плати и глоба. От клуба са подали жалба срещу решението, но тя беше отхвърлена.
Това е второто наказание за Суарес през сезона – преди това той беше спрян за три срещи след като плю върху служител на Сиатъл Саундърс след финала на „Leagues Cup“.
Прочети цялата публикация



Лео Меси с гол и две асистенции при успех на Интер Маями
Лео Меси и Луис Суарес направиха на пух и прах канадци
Меси и Суарес не успяха да помогнат на Интер Маями да победи
Интер Маями изтръгна нова победа в края
Интер Маями с Меси и Суарес се задоволи само с равен срещу Ню Йорк Ред Булс
Луис Суарес остави вратата отворена за завръщане в националния отбор
ПСЖ остава без Ашраф Хакими за решителния сблъсък с Байерн Мюнхен
Интер Маями продължава да иска полузащитник на Манчестър Юнайтед
Интер Маями с амбициозен ход за Каземиро
Лионел Меси и Интер Маями загубиха от Орландо Сити след 3 гола аванс
Тръмп: САЩ ще овладеят обогатения уран на Иран
Председателят на Европейския съвет: ЕС ще трябва да преговаря с Путин
Арсенал докосва титлата след драма на "Лондон Стейдиъм"
Задава ли се наистина краят на войната в Украйна?
Място в историята за Веласкес
Добруджа - Берое 0:0 /първо полувреме/
AI агентите най-сетне започват да имат смисъл: кои инструменти наистина си струват през 2026 година
Нетаняху: Войната с Иран не е приключила
„Пътуващият паметник“ и споменът за хората, загинали в опит да избягат от Народна Република България