OFFNews Политика | 07.11.2025 11:29:52 | 103

Кметът Терзиев отне правомощията на главния архитект


Кметът на София Васил Терзиев отне правомощията на главния архитект Богдана Панайотова, съобщават от Столична община. "Считано от днес, със заповед на кмета на Столична община се отнемат делегираните правомощия на главния архитект на София. Причината е липса на необходимото доверие и невъзможност за ефективно взаимодействие в рамките на административното управление", се казва в съобщението. Главният архитект от днес не може да възлага обществени поръчки. При необходимост това правомощие ще се

Прочети цялата публикация