Лионел Меси с носталгия към "Камп Ноу" след посещение на обновения стадион

Легендарният аржентински футболист Лионел Меси, който остави незаличима следа в историята на Барселона, имаше възможността да се запознае отблизо с мащабната реконструкция на емблематичния стадион "Камп Ноу". Посещението му предизвика истински фурор сред феновете на каталунския гранд, а самият Меси не скри вълнението си от срещата със стадиона, където изживя най-славните мигове в кариерата си.
В изявление за медиите Меси откровено призна, че изпитва силна носталгия по времето, когато носеше екипа на Барселона.
"Липсват ми атмосферата, емоциите и, разбира се, невероятната подкрепа на феновете. Барселона винаги ще бъде специална част от мен", сподели мегазвездата.
???? Lionel Messi visited the new Spotify Camp Nou yesterday and shared a message:
"Last night I returned to a place I miss with my soul.
"A place where I was immensely happy, where you guys made me feel a thousand times the happiest person in the world.
"I hope one day I… pic.twitter.com/59iRBKGWiQ
Ремонтът на "Камп Ноу" е част от амбициозния проект за модернизация на спортната инфраструктура на клуба, който цели да превърне стадиона в един от най-модерните и впечатляващи футболни храмове в света.
Меси, който е символ на успехите на Барса през последните две десетилетия, изрази възхищението си от новия облик на съоръжението и пожела на отбора още много триумфи на обновения терен. Футболната икона не пропусна да благодари на всички, които са допринесли за развитието на клуба и подчерта, че винаги ще следи с интерес представянето на "блаугранас".
Прочети цялата публикация




Левандовски с шокиращо разкритие: „В Барселона ме помолиха да спра да вкарвам голове“
Приключи противоречивото турне на Лео Меси в Индия
Рафиня блесна с два гола, Барселона триумфира над Осасуна
Меси призна какво иска да прави след футбола
Историята е на страната на зимния шампион Барселона
ЦСКА разкри визията на обновения сектор А на стадион "Българска армия" - ВИДЕО
Интер Маями хвърля око на Джовани Ло Селсо от Бетис
Серхио Регилон се присъедини към Интер Маями и ще играе рамо до рамо с Лионел Меси
Феновете на "Камп Ноу" към треньора на Реал Мадрид: Шаби, остани!
Футболна еуфория прерастна в безредици: Индия посрещна Меси с хаос и разочарование
Безредиците в Иран ескалират, протестиращите грабят банки, джамии и болници. Изгориха прокурор и охраната му ВИДЕО
Тръмп потвърди: Задържахме пети кораб, който напусна Венецуела без наше разрешение
Зеленски пред Bloomberg: Никога няма да признаем териториите, окупирани от Москва, за руски. Искам нова среща с Тръмп
Тръмп: Можем да продаваме венецуелски петрол на Русия и Китай, но ясно им заявихме, че не ги искаме там
Тръмп: САЩ ще рафинират и продават до 50 милиона барела венецуелски петрол
Драма в края донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Хетафе
Везенков избухна при победа на Олимпиакос над Байерн в Евролигата
Турция: Най-близо сме до мир в Украйна от всякога
Айнтрахт Франкфурт - Дортмунд 3:3 /репортаж/
Дженифър Лорънс смята кучетата за "заплаха" след като едно ухапа сина й