Завръща ли се "ВИП Брадър"? Чалга звезда се готви за участието си (ВИДЕО)

Нова телевизия планира да върне „ВИП Брадър” на екран 8 години след последния сезон на риалитито до момента, пише „Уикенд”.
Това най-вероятно ще стане следващата есен, но има и шанс шоуто да е на екран още през пролетта, за да се конкурира със следващия сезон на „Ергенът” по bTV.
За плановете за връщане на „ВИП Брадър” в ефира стана ясно в подкаста „Голямата сестра” с Елена Сергова.
Бившата ергенка, която вече втори сезон работи за „Биг Брадър”, в интервю с фолк звездата Роксана попита какво би станало с нея, ако влезе без цигари във „ВИП Брадър”. Рокси веднага се втурна да обяснява точно какво е включено в договора ѝ с шоуто (а не какво би могло да се включи в него) с такава лекота, че стана ясно, че не го мисли в момента, а явно наистина има такива планове, които са обсъждани сериозно.
Тя сподели за клауза, според която при всички положения за нея ще бъдат предвидени цигари в къщата. Стана ясно, че преговорите все още не са финализирани, но певицата много добре е обмислила влизането си риалитито. „Ако, не дай, Боже, вляза в тази къща, ще изкарат много неща от мен. Няма да се преструвам. Каквато съм – такава! Аз ще им бъда полезна, защото мога да готвя”, обяви Рокси.
Тя вече е участвала в две готварски риалитита на Нова ТВ – „Черешката на тортата” и „Хелс Китчън”. Била и много близка с рома Георги, който миналата година се класира втори в „Биг Брадър”. Фенка е на Големия брат и е готова да влезе в него съвсем спокойно. Единственото, което можело да я накара да излезе оттам по свое желание, били децата ѝ.
Очаква се в предстоящия сезон да бъдат поканени някои от участниците в риалити шоутата на конкурентната bTV. Най-вероятно ще има интерес към Мартин Николов-Елвиса, Анна-Шермин или участници в „Трейтърс”, които нямат договори, обвързващи ги с Би Ти Ви. Нищо чудно да вкарат и Виктория Капитонова в играта.
Едва ли ще има много звезди от сцената – музиканти и актьори, защото те обикновено искат по-високи хонорари и не искат да излагат кариерите си на такъв риск. Практиката показва, че с риалити герои и инфлуенсъри е по-евтино и в същото време се прави добър рейтинг.
Това ще бъде 22-и сезон на „ВИП Брадър” в страната ни. Алекс Богданска и Башар Рахал най-вероятно ще бъдат водещи, както в актуалния „Биг Брадър”. Последният сезон на риалитито до момента е излъчен през есента на 2018 г. Победител тогава стана рапърът Атанас Колев.
Прочети цялата публикация



Какво се случи с актьорите от "Сам вкъщи" и къде са сега
Тризначките Вяра и Надежда търсят помощ от Тръмп, били с американско гражданство
„Малкото момиче с големия глас“ - Кристина Агилера на 45 г.
Евгени Минчев ще участва в "Като две капки вода"
Алекс Богданска заживя заедно с новия си мъж (ВИДЕО)
ВИДЕО: Зрелищна катастрофа на Рали Дакар
Тони Димитрова празнува рождения си ден с два концерта в НДК този уикенд
Стефани Разсолков се сгоди на хеликоптер в Бразилия (ВИДЕО)
Мики Рурк опроверга слуховете, че събира дарения, за да си плати наема (ВИДЕО)
Ник Кириос приключи на сингъл в Бризбейн още на старта
Официално: Бургазлийката Мария Бакалова няма да изиграе Лили Иванова в новия филм
Почина д-р Юлиян Папашимов – уважаван лекар в Ямбол
Какво, къде, кога в Стара Загора?
Захарова: Тръмп ще освободи двама руски граждани от екипажа на Marinera
Димитър Радев: Вдигането на данъци би подкопало растежа и ползите от еврозоната
Арестуваха собственика на бара в Кран-Монтана, в който при пожар загинаха 40 души
Кирил Дмитриев: Кая Калас не е особено интелигентна, но дори тя трябва да разбере, че няма противовъздушна отбрана срещу "Орешник“
Стара Загора отбелязва 148 години от повторното Освобождение на града
Собственикът на запалилия се бар в Кран Монтана е задържан заради възможно бягство